Меню

Обкладинки до книг Без зволікання, Магія Альтаїра

Букнет Обкладинки до книг Без зволікання, Магія Альтаїра

Обкладинки до книг Без зволікання, Магія Альтаїра

Всім привіт))))

Також вирішила поділися із Вами новинками, а саме обкладинками до двох книг, які зробили для мене дві чудові авторки Дар’я Новицька та Вікторія Задорська)))

Обкладинка до книги «Без зволікання»

Автор – Дар’я Новицька)

Дар’я, мені дуже приємно, що Ви зробили все так, як я собі «придумала»…. ❤️❤️❤️ я щаслива від того, що моя «маленька історія» має таку неперевершену та гарну обкладинку))))

Анотація:

Моє життя вважалося таким легким і втішним, що інколи думалося, що я сама щаслива у світі донька і нашу родину нічого не може зруйнувати. Але це лише було сподівання. Все розвіялося ніби в одну хвилину, коли у нашій родині настали проблеми, які потихеньку руйнують наше щастя. А ви, як знаєте – біда не ходить одна, в моєму випадку все так і трапилося.

Батьки на грані розриву, мій колишній хлопець дістає мене своїми причудами, наша дівоча футбольна команда розпадається, ще й цей новий красень з’явився в університеті…

P.S. скоро планую зробити буктрейлер, тому покажу ще дещо цікаве та гарненьке від Дар‘ї Новицької ))))

Обкладинка до книги «Магія Альтаїра»

Автор – Вікторія Задорська)

Обкладинка не лише дуже гарна, але і по – своєму магічна)))) ❤️❤️❤️

Анотація:

Ще з давніх часів магія існувала, як невід’ємна частина всього людства. Тоді вона не поділялася на добру і злу, а була однією цілою, неподільною частиною всього живого, рушійною силою світу. Але була й інша сторона цього подарунку від природи: магія надавала безмежну силу, яка водночас одухотворяла та руйнувала людську душу.

Історія про родину, дружбу, кохання та магію, яка може надихати на добро, або зруйнувати людську сутність.

Чекаю Ваші враження))))) 

Оригінал статті на booknet.com: Обкладинки до книг Без зволікання, Магія Альтаїра

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення