Меню

“Ніч вбивства ілотів” – третя частина “Громади”!

“Ніч вбивства ілотів” – третя частина “Громади”!

“Ніч вбивства ілотів” – третя частина “Громади”!

“Після цього підлітку дозволялося носити зброю, брати участь у сиситіях і криптіях (ночі вбивств ілотів). Щорічно ефори таємно оголошували війну ілотам. На цей час юнаки покидали межі міста. Здобуваючи їжу власноруч, вони ховалися вдень і виходили з засідки лише вночі, нападаючи на ілотів і вбиваючи їх. Кожен повинен був убити хоча б одного ілота, бо інакше він не обрався би сорому. Спартанці намага­лися вбивати молодих, найсильніших і найнебезпечніших ілотів, демонструючи тим самим свою силу, спритність та відвагу”.

Про війну можна писати багато і можна таврувати чи підносити подвиг, однак не кожен сміливець візьметься описувати проблемні питання, які замовчує суспільство. Ці питання мовчки переживає весь світ, починаючи з Африки і закінчуючи Україною. Третя частина мого роману “Громада” буде присвячена тому, як нелегальні організації утримують полонених і ламають їх психологічно. Однак, поруч з тим, я підійму важливіше питання. Мова піде про ВИКОРИСТАННЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ У ВІЙСЬКОВИХ ДІЯХ. Нікому не стане секретом той факт, що діти найбільше страждають під час війн. А уявіть собі лишень цілий пласт територій, який потрапляє під контроль до бандформувань, або збройних організацій з викривленою ідеологією та монополію на використання зброї.

Якщо на блог натраплять автори, які пишуть на військові теми, цікаво почути. Чи задавали Ви собі оці моторошні питання: До чого призведе поширення людиноненависницьких ідеологій серед дітей? Які наслідки матимуть системні навчання дітей, спрямовані на культивування образів “ворога”, якого не можна жаліти? Як використовують безпритульних дітей і сиріт у поповненні рядів нелегальних збройних формувань? Чи вдасться перевиховати покоління, навчене ненавидіти та жити в страху?

Я ці питання намагався розкривати у третій частині “Громади”. Вона важча за дві попередні і до неї потрібно бути готовим. Читаючи, Ви не повірите, однак сховані під маскою містичної організації структури, насправді існують неподалік від нас. Ми просто не бачимо їх і відчуваємо себе у повній безпеці до того моменту, поки не доведеться жити в підвалах і прислухатися до кожного звуку!

П.С. Ілотами у Спарті називали рабів, які походили з полонених, або підкорених народів.

П.П.С. Читайте “Громаду”! https://booknet.com/uk/book/gromada-b251451

Оригінал статті на Букнет: “Ніч вбивства ілотів” – третя частина “Громади”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення