Нові глави вже на сайті

Нові глави вже на сайті

Всім привіт. На сайті ‘явились дві нові глави книги “Моя вболівальниця”.

Фрагмет 2 глави:

Таксі мчало містом, а я дивився у вікно й думав про Марту. Ми разом три роки. Батьки — партнери по бізнесу, спільні заходи, однакові інтереси (як мені здавалося раніше). Але останнім часом я дедалі частіше відчуваю між нами глуху стіну. Ми — ідеальна пара для фото в Instagram, але порожнеча всередині стає дедалі відчутнішою.

Біля нічного клубу вже чекала компанія. Марта в короткій сукні, Алекс зі своєю Олею. 

— Ну, нарешті! — Марта швидко поцілувала мене в губи, обдавши ароматом дорогих парфумів. — Ми вже зачекалися. 

— Заходьмо, ніч не чекає! — вигукнула Оля.

Всередині клуб зустрів нас задухою, сумішшю запахів алкоголю, диму та гуркотом басів, від яких вібрувало в грудях. Ми замовили коктейлі біля бару. 

— Як день? Щось цікаве було? — запитала Оля, перекрикуючи музику. Ми з Алексом переглянулися. 

— Та нічого особливого, — кинув я. Не хотілося розповідати їм про завдання, про бібліотеку… про Ясю. Хотілося залишити цей маленький острівець спокою лише для себе. 

— Стоп, — Марта примружилася, дивлячись на мене. — Коли ти так кажеш, це означає, що щось точно сталося. Я кивнув Алексу, даючи знак “рятуй”. 

— Та психологія, — ліниво протягнув він. — Нас розбили по парах для проєкту. Я з Поліною, а Павло — з Ясею. 

— Сподіваюся, ви не почнете ревнувати до бібліотечного пилу? — пожартував я. Марта лише посміхнулася, міцно стиснувши мою руку. 

— Ходімо танцювати.

Фрагмент 3 глави:

Бібліотека дихала вечірнім спокоєм, але в нашому кутку повітря було густим від недосказаних слів. Я намагалася зосередитися на конспекті з теорії особистості, але погляд Павла, спрямований кудись убік, змусив мене відволіктися.

— Дивись на нього, — тихо промовив Павло, кивнувши в бік Алекса. — Він не просто вільний. Він зараз виглядає так, ніби щойно виграв фінал кубка, хоча Оля покинула його життя лише кілька годин тому.

Я відірвалася від зошита і простежила за його поглядом. Алекс сидів навпроти Поліни, розслаблено відкинувшись на спинку стільця. В його позі не було ні краплі того драматизму, якого зазвичай очікуєш від хлопця, який щойно розійшовся з дівчиною. Навпаки, від нього виходила якась дика, майже електрична енергія.

Мій погляд перемістився на Полю. Моя непохитна подруга, дівчина-калькулятор, зараз виглядала… дивно. Вона гарячково щось записувала, майже втикаючись носом у блокнот, а її щоки ставали дедалі яскравішими, наче хтось невидимий підкручував яскравість на моніторі.

— Поліна втрачає контроль, — прошепотіла я, і в моєму голосі почулося легке здивування. — Я ніколи не бачила її такою… беззахисною перед кимось. Вона намагається тримати дистанцію за допомогою своїх тестів, але Алекс просто ігнорує всі її кордони.

— Бо Алекс — це стихія, Ясю, — хмикнув Павло, повільно повертаючи м’яч-антистрес у руках. — Він завжди грав не за правилами. А твоя подруга — це суцільні правила. Це не просто проєкт, це зіткнення двох галактик. І, здається, Поліна ще не зрозуміла, що її «науковий метод» не має жодного шансу проти того, як Бондаренко на неї дивиться.

Книга входить у флешмоб “Різнобарвне кохання”.

Всім гарного дня. Бережіть себе та рідних.

Оригінал статті на Букнет: Нові глави вже на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Перша знижка на”Тебе кохати заборонено”+оновлення!

Доброго ранку, мої любі НАТХНЕННИКИ!!!

 

Сьогодні діє перша знижка на вже завершену книгу “Тебе кохати заборонено”.

Поспішайте поринути в заборонені пристрасні відносини викладача і першокурсниці. Не пошкодуєте.

Тут

глава, з якою трохи запізнилася

але ви мене пробачите, бо я весь день провела в лікарнях 

♥ а зараз без зайвих слів ♥

(картинка клікабельна)

— Не підозрювала в тобі романтика, — повернулася на бік, щоб дивитися в очі, ніжно провела

Ранкове

Іноді я здаюся собі рибалкою, що стоїть із сіткою на березі швидкоплиної ріки. Вона повна життя – я бачу, як виграває риба посеред течії, як темні тіні ковзають під поверхнею води. Я знову і знову закидую нерет у воду, намагаючись

У Чехії запустили онлайн-архів українського часопису із 30-річною історією

У Празі запустили медіапортал Porohy.cz з відкритим онлайн-архівом українського культурно-політичного часопису «Пороги», що видається в Чехії з 1993 року. Про це Читомо повідомили у «По

Український ПЕН закликав лідерів країн світу посилити санкції проти рф

Учасники українського ПЕН закликали уряди іноземних держав посилити санкції проти Росії через нові порушення міжнародного гуманітарного права. Про це йдеться в заяві, опублікованій на с

Перейти до блогу

Нові автори

Ліна Ланська Кількість робіт: 8 Тетяна Гудима Кількість робіт: 1 Валерія Расходова Кількість робіт: 6 Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Світлана Ткаченко

Народилась та живу в Києві. Спеціалізувалась у галузях монетарної політики, банківської справи, фондового ринку, економічної психології та фінансової поведінки. Зі світлими прагненнями і вкладаючи душу вивчаю світ і пишу тексти на професійну тематику, але справжнє натхнення отримую від створення вигаданих поетичних світів та історій, поділяючи спільні психологічні стани із моїми героями. Тепер працюю переважно над […]

Анна Вітерець Кількість робіт: 6 Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Оля Радіонова

Молода авторка з містечка солі і поетів – Дрогобича. Філолог за освітою, ведуча за родом занять, письменниця за покликанням. Зараз, надихаючись новим статусом мами, готує до друку другу книгу – про материнство.

Таїсія Цибульська

Таїсія Цибульська м.Кременчук Аккаунт у Фейсбук: Таїсія Цибульська Народилася 1975 р. в смт.Компаніївці Кіровоградської обл. Після навчання в Компаніївській восьмирічній школі вступила до Кіровоградського технікуму механізації с/г за спеціальністю "бухгалтерська справа", закінчила навчання з відзнакою. Із 1999 р. проживає в м.Кременчук. Фіналіст конкурсу «Pro Patria»(За Батьківщину) м.Дрогобич (2014 р.) Лауреат премії ім.Юрія Яновського, смт.Компаніївка, м.Кіровоград […]

Чиж Аліна Кількість робіт: 4 Даніела Тороній

…дихаю творчістю і відчуваю смак книг

Ірина Маркова Кількість робіт: 3 Ірина Малишева Кількість робіт: 4 Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Перейти до "Нові автори"