Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

На Букнеті прокотилась хвиля нового флешмобу, до якого вирішила долучитись і я. Його суть – представити уривок із своєї книги, в якому описаний зимовий чи різдвяний момент.

А я переповнююсь щастям від того, що проводжу свята в родинному колі. Люблю, коли вся сім’я збирається за святковим столом і ми колядуємо, фотографуємось біля ялинки (і це вже стало своєрідною традицією), ділимось враженнями та просто весело проводимо час. Цей затишок та спокій – для мене головне. І щоб там не сталось за цілий рік, на свята має бути мир – ніяких образ та непорозумінь.

Надворі немає снігу, і хтось каже, що та зима – геть несправжня, та це не може бути приводом для суму.

А щоб гарно підготуватись до свят та відчути цей теплий приємний настрій вже від сьогодні, пропоную вам уривочок із мого оповідання “Новорічна казка”, яке я писала для марафону “Різдвяні спешали”. На Букнет історію можна буде читати вже від завтра)))

“Але це ж Новий рік! Свято, на яке очікують мільйони, а я серед них… Стою тут посеред площі і сумно втикаю на галасливі юрби народу, що усміхнені та щасливі з пречудовим настроєм готуються відкрити нову сторінку свого життя. Це називається – не могла пройти повз зеленої стрункої пишної красуні, аромат хвойних гілок якої розносився на всю округу.

 

Тож хочеш чи не хочеш, воно все навіювало спогади про зимові свята. Єдине, чого бракувало зараз до повної атмосфери – білого іскристого снігу, який мав би вкривати зачерствілу груду землі, заколисуючи її у свій зимовий сон. Цьогоріч випало сніжинок немало десь після Михайла, а потім, на жаль, все розтануло та розвіялося, як зараз мої сподівання.

 

Думаю, хурделицю слід очікувати, як це буває завжди останніми роками, у лютому. А от морозець, який пощипував ніс та змушував колір обличчя робитись рожевим, був тут як тут, сподіваючись налякати присутніх своєю міццю. Та людям він не страшний, адже їм не до холоду.

 

Самотніх, здається, я тут не забачила, а от ті, що попривалювали гуртом та парами – сміялись, пританцьовували, виголошували тости, обіймались і по черзі робили селфі біля ялинки.

 

Я теж так хочу – абсолютно не задумуватись над тим, що буде завтра. Хоча, гадаю, абсурдно було б вважати, що одна ніч змінить твоє життя. Це ж просто ніч, а опівночі почнеться новий відлік часу, і що? Проблем у людей поменшає, чи вони надіються на те, що їх взагалі не буде?

 

Пригадую, як я любила в дитинстві під наглядом батьків прикрашати ялиночку, дбайливо куплену родичами на ринку. Тоді брала різнокольорові барвисті кульки та стрічки, і мугикаючи незрозумілу мелодію, чіпляла їх на трішечки колючі гілочки. Звісно, не обходилось без казусів, тобто щорічного випадкового биття прикрас, але з ким не буває? 

 

Маленькою я вірила у те новорічне диво, знала, що прийде Миколай і окрім подаруночків, принесе втіху, щастя та удачу в наш дім. Вірила й у передноворічне бажання, і старанно готувалась до цієї миті, виокремлюючи з купи дитячих мрій те, що мені справді буде необхідне у Новому році.

 

Саме тому тепер з теплотою та усмішкою згадую усі наші сімейні фотографії на свята минулих років, де на фотокартці було все ідеально. Зима, ялинка, новорічний стіл, я з батьками або Арсеном чи Танею… Знала, що завжди бажала собі щастя – особистого, сімейного та благополуччя в колективі, і оглядаючись назад, ловлю себе на думці – а може, те щастя, воно у мене вже є?”…

 

Дякую за запрошення Ярині Мартин)

❤️ HAPPY NEW YEAR!❤️

 

​​​

 

 

Оригінал статті на Букнет: Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"