Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

На Букнеті прокотилась хвиля нового флешмобу, до якого вирішила долучитись і я. Його суть – представити уривок із своєї книги, в якому описаний зимовий чи різдвяний момент.

А я переповнююсь щастям від того, що проводжу свята в родинному колі. Люблю, коли вся сім’я збирається за святковим столом і ми колядуємо, фотографуємось біля ялинки (і це вже стало своєрідною традицією), ділимось враженнями та просто весело проводимо час. Цей затишок та спокій – для мене головне. І щоб там не сталось за цілий рік, на свята має бути мир – ніяких образ та непорозумінь.

Надворі немає снігу, і хтось каже, що та зима – геть несправжня, та це не може бути приводом для суму.

А щоб гарно підготуватись до свят та відчути цей теплий приємний настрій вже від сьогодні, пропоную вам уривочок із мого оповідання “Новорічна казка”, яке я писала для марафону “Різдвяні спешали”. На Букнет історію можна буде читати вже від завтра)))

“Але це ж Новий рік! Свято, на яке очікують мільйони, а я серед них… Стою тут посеред площі і сумно втикаю на галасливі юрби народу, що усміхнені та щасливі з пречудовим настроєм готуються відкрити нову сторінку свого життя. Це називається – не могла пройти повз зеленої стрункої пишної красуні, аромат хвойних гілок якої розносився на всю округу.

 

Тож хочеш чи не хочеш, воно все навіювало спогади про зимові свята. Єдине, чого бракувало зараз до повної атмосфери – білого іскристого снігу, який мав би вкривати зачерствілу груду землі, заколисуючи її у свій зимовий сон. Цьогоріч випало сніжинок немало десь після Михайла, а потім, на жаль, все розтануло та розвіялося, як зараз мої сподівання.

 

Думаю, хурделицю слід очікувати, як це буває завжди останніми роками, у лютому. А от морозець, який пощипував ніс та змушував колір обличчя робитись рожевим, був тут як тут, сподіваючись налякати присутніх своєю міццю. Та людям він не страшний, адже їм не до холоду.

 

Самотніх, здається, я тут не забачила, а от ті, що попривалювали гуртом та парами – сміялись, пританцьовували, виголошували тости, обіймались і по черзі робили селфі біля ялинки.

 

Я теж так хочу – абсолютно не задумуватись над тим, що буде завтра. Хоча, гадаю, абсурдно було б вважати, що одна ніч змінить твоє життя. Це ж просто ніч, а опівночі почнеться новий відлік часу, і що? Проблем у людей поменшає, чи вони надіються на те, що їх взагалі не буде?

 

Пригадую, як я любила в дитинстві під наглядом батьків прикрашати ялиночку, дбайливо куплену родичами на ринку. Тоді брала різнокольорові барвисті кульки та стрічки, і мугикаючи незрозумілу мелодію, чіпляла їх на трішечки колючі гілочки. Звісно, не обходилось без казусів, тобто щорічного випадкового биття прикрас, але з ким не буває? 

 

Маленькою я вірила у те новорічне диво, знала, що прийде Миколай і окрім подаруночків, принесе втіху, щастя та удачу в наш дім. Вірила й у передноворічне бажання, і старанно готувалась до цієї миті, виокремлюючи з купи дитячих мрій те, що мені справді буде необхідне у Новому році.

 

Саме тому тепер з теплотою та усмішкою згадую усі наші сімейні фотографії на свята минулих років, де на фотокартці було все ідеально. Зима, ялинка, новорічний стіл, я з батьками або Арсеном чи Танею… Знала, що завжди бажала собі щастя – особистого, сімейного та благополуччя в колективі, і оглядаючись назад, ловлю себе на думці – а може, те щастя, воно у мене вже є?”…

 

Дякую за запрошення Ярині Мартин)

❤️ HAPPY NEW YEAR!❤️

 

​​​

 

 

Оригінал статті на Букнет: Новорічна романтика) Флешмоб ♥️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"