Новиночки♥️

Новиночки♥️

Новиночки♥️

Привіт! Свята пройшли та потихеньку вливаємось у робочий процес. На даний момент, я маю новинку під назвою “Ескорт”, про дівчину Поліну, яка займається такою непопулярною та прибутковою роботою. Її новий замовник чоловік з роду де Марпен, представляє родині як свою наречену. Як відбуватимуться події, шукайте в книзі:

 

Та сьогодні о 17:30 вийде ще одне моє творіння “Прихісток” від імені Данила, колишнього сироти, тепер успішного бізнесмена середнього класу. На його шляху з’являється сімнадцятирічна Лілія, яка живе зовсім недитячим життям. Він спробує її змінити та чи захоче цього сама юна дівчина?

 

https://booknet.com/uk/book/prihistok-b302925

 

Чекаю на вас у коментарях до книг♥️

Оригінал статті на Букнет: Новиночки♥️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Фото від Опудала

Привіт!) Хочу сказати величезне дякую всім, хто наразі складає мені компанію на фермі Богдана Фородая. А новачкам, гадаю, буде цікаво познайомитися з нашими мешканцями. 

 

  

 

“Чоловік насунув старомодного

Промокоди на Бісиш!

Добрий день, дорогі читачі!

Новорічні свята закінчилися, а от подарунки ще ні))) Розігруємо п’ять промокодів на безкоштовне читання книги Бісиш! Щоб взяти участь у розіграші потрібно виконати всього дві умови:

1) Бути

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Перейти до блогу