Меню

Новинка у співавторстві з Ксенією Чейз

Букнет Новинка у співавторстві з Ксенією Чейз

Новинка у співавторстві з Ксенією Чейз

Вітаю, наші любі читачі!

І, хочемо зробити анонс нового роману, над яким ми ще працюємо, але вже зовісім скоро Ви зможете насолоджуватись ним разом з нами)))

“Подорож на мільйон”

Анотація:

Уявіть собі, що ви виграли мільйон, що ви з ним робитимете? От і Марта спочатку не знала. Але рішення прийшло швидко: вона молода, амбіційна і ще ніколи не подорожувала рідною країною. “З цього починається мій шлях”.

Уявіть собі хлопця, який вліз в борги і йому конче потрібно з ними розрахуватись, інакше все, що його чекає – яма в лісі глибиною в кілька метрів. Але, як подарунок долі Влад бачить випуск новин, де розповідається про дівчину, що зірвала джекпот. Ось і знайдене рішення проблеми. “ З цього починається мій шлях”. 

 

Роман буде викладатися БЕЗКОШТОВНО! І, чим більше буде коментарів, чим більше Вашої підтримки, наші любі, тим частіше буде оновлення! Не соромтесь коментувати, писати свої враження, тому що саме цим живе муза авторів)) 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Новинка у співавторстві з Ксенією Чейз

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення