Новинка для повернення…

Новинка для повернення…

Новинка для повернення…

Привіт усім. Давно мене не було видно… Хотіла б поділитися новинкою, яка була придумана вже дуже давно. Тай кілька глав ми з моєю любою колегою теж написали. Тепер вирішили, що час показати цю книгу вам. Та й мені потрібно трішки струснутися, щоб повернутися до творчості. Сподіваюсь, що ця новинка принесе вам море насолоди та позитиву. Можна ще трішки поплакати, адже історія у нас буде владною і повинна розтопити не  тільки серце героя, а ще й ваше серце.  

Анотація: 

Він – інвалід в колясці. Вона – його доглядальниця. Він – озлоблений на весь світ чоловік, який ненавидить жінок. Вона – дівчина з бідної сім’ї, якій довелося терпіти його ненависне відношення до себе, аби врятувати свою сестру. Злощасна доля зводить їх разом, змушуючи їхні серця битися в унісон. Та чи зможе юна дівчина врятувати серце зрілого тирана? Чи зможе вона повернути його віру в справжнє і чисте кохання?

___________________________________________________________________

Уривок: 

Як тільки мене довезли до вітальні, я застиг, як вкопаний. На диванчику сиділа моя мама і якась дівчина. Мене відразу пробрала злість. Очі налились свинцем і я зціпив кулаки до хрусту. 

– Мамо, це хто? – холодно запитав.  Від мого тону дівчина аж підстрибнула на місці. 

– Синку, а ось і ти, – защебетала мама, чого я найбільше не любив.  – Це твоя нова помічниця. І взагалі… Ми вирішили, що тобі пора одружитись.  

Здавалося, не один я онімів від маминих слів. Ця дівчина теж. Її худощава постать випрямилась і тепер вона дивилась на мене незрозумілим поглядом. Це й не дивно. Адже каліку ніхто не хотів би мати в чоловіки. 

– І як ти собі це уявляєш? – похмурнів я. 

– Вона хороша дівчина. Досвідчена і характер те, що треба, – почала нахвалювати мені чергову жінку, яка їй сподобалась. Тільки от мені ніхто не подобався. Я сам по собі. Одинак. Вона не мала права робити за мене вибір. Та ще й дівча таке юне. Скільки їй? Років вісімнадцять-двадцять? Жах. 

– Цьому не бувати! Сергію, відвези мене в кімнату, – прогарчав я та стиснув кулаки. 

– Але ж синку…

– Навіть не думай!

______________________________________________________

Гарного вам читання! Мирного неба над головою! 

Підписуйтесь на авторів: 

Рина Мир

Марі Керімей

Вибачаюся, що немає обкладинки, або фото…

Поки не звикла до того, що наші вороги заблокували деякі сайти.

Оригінал статті на Букнет: Новинка для повернення…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"