Меню

Новинка для любителів вампірської тематики!

Букнет Новинка для любителів вампірської тематики!

Новинка для любителів вампірської тематики!

Маю прекрасні новини для тих, хто полюбляє “навколовампірську” містику! Днями я почала публікувати на букнеті роман Тінь твоєї крові! На вас чекає вдумлива та неспішна, наче келих червоного вина, історія про тіней крові та тіней плоті – істот, що живуть в обіймах ночі. Загадки, протистояння та подорож в пошуках дорогої людини… яка приводить до пошуків справжнього себе.
Обов’язково приходьте!

Анотація:
Для Діани її опікун Кадо був усім, але одного дня він зник. Все, що від нього залишилося – старий щоденник в багряній палітурці. Відкриваючи його, дівчина дізнається страшну правду: той, хто її виростив, виявився створінням, що називається «тінню крові».
Але що з ним сталося? Куди він подівся і де його шукати? Сподіваючись знайти відповіді, Діана занурюється в збережене щоденником минуле.
Те, що вона відкриває на пожовклих сторінках, вщент розбиває її колишній світ: це таємниці самої темряви. Таємниці плоті та крові. Середньовічного ордену і древнього культу. Дивовижної подорожі та загадкових подій, що занурили світ в хаос двадцять років тому. Таємниці про Кадо і…

Оригінал статті на booknet.com: Новинка для любителів вампірської тематики!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення