Новинка! “Вільна. Грані життя”

Новинка! “Вільна. Грані життя”

Новинка! “Вільна. Грані життя”

Вітаю друзі!

День народження та прем’єра нової книги!

Історія про дівчину, яка жила у місті звичайним життям, поки не дізналась правду про свій “спадок”…

Будуть магічні пригоди, таємниці, битви та краплина кохання❤️

“Вільна. Грані життя”

Уривок:

“І почула, як з дерев зриваються птахи й що духу летять, рятуючись від… Темної, злої сили, що переступила кордон мого лісу. Останнього лісу, де ще збереглась стародавня сила Матінки Землі. Магічна енергія, що наповнює все довкола, починаючи з трави та завершуючи — мною.

Не тільки я відчула це вторгнення, а й уся живність лісу. Від найдрібніших до найбільших, від найслабших, до найсильніших… Зло захоплювало все на своєму шляху, кожну травичку, листочок, дерево, отруювало, вбивало,.. а потім оживляло – повертало із вічного сну до… Ні, не життя, а служби, рабської, безкомпромісної, принизливої.

І Він хоче, зробити це і зі мною, тому і прийшов. Відкрито, не ховаючись зі своїми темними слугами. Якби ж я тоді знала кому допомагаю, кого рятую, то убила б на місці, без роздумів та вагань. Бо забрати життя важко, а у того кого любиш… Безмежно важко, нескінченно боляче.

Та, я зробила інше і мій вибір став фатальним… Я влила свою силу, магію, енергію, віддала частину себе, щоб зберегти життя тому, кому вірила, кого любила. А тепер пожинаю плоди свого вчинку! Саме через мене гине мій ліс, його мешканці. І люди…  

— «Адо» — прокотилося по лісу, й від цих низьких вібрацій тремтіло все: земля, листки, трава, аж стигла кров у жилах. І я пішла на поклик, хоч знала, що не треба, бо там на мене чекає смерть. Та не могла чекати й дивитись, як гине моє дитя, бо, якщо загине ліс, то і я довго без нього не протягну.

Крок, ще один, і ще… Ліани простягали до мене свої гілки, мов руки, намагаючись зупинити, втримати, не пустити. Але я не піддавалась на це йшла далі. Мені на зустріч вийшла зграя вовків. По їхніх очах, я бачила, що вони знають хто я і розуміють, що це буде наш останній бій і що більшість не виживе, або й взагалі ніхто. Вожак зграї, безстрашний Ганс, вийшов вперед і гордо подивився на мене своїми розумними, жовто-зеленими очима, які сяяли магією. Ліс постарався й допоміг своїм захисникам, вплів останки магії у стаю вовків і в мене…

Сумно мені, дуже сумно від усвідомлення, що це моя провина. Та слізьми горю не зарадиш. Тому я мовчки кивнула головою Гансу, приймаючи їхню допомогу, і гордо рушила вперед…”

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Оригінал статті на Букнет: Новинка! “Вільна. Грані життя”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"