Новинка від мене “Не повертайся”!!!

Новинка від мене “Не повертайся”!!!

Новинка від мене “Не повертайся”!!!

УВАГА! Дорогі мої дівчатка, ви просили новинку і ось вона тут.
Я довго думала, який саме твір вам подарувати, починала різні історії, але жодна з них не брала за душу так, як ця. І герої не давали спати і їсти. І ось вона народилася.
/Не/ повертайся ― історія-однотомник, історія-загадка, історія про кохання і нелюбов, історія про помилки і несамовиті почуття.
Про героїв розповідати не буду, ви познайомитеся з ними самі. Від вас же я чекаю активності, тому що не впевнена, що ця історія буде жити. Їй потрібні ваша підтримка і коментарі, потрібні ваші емоції. Для найактивніших я вигадаю подарунки (і так буває завжди).

Через сім років після загибелі коханого чоловіка Катя погоджується стати дружиною іншого, але в день заручин її сповістили, що майор Огнєв живий і зовсім скоро повернеться до неї і маленького сина. Напевно, вона повинна бути щасливою, адже коханий вижив, тільки Каті чомусь здається, що цей чоловік бреше і він не її чоловік, або вона сходить з розуму… адже всі інші впізнали Сергія в чоловікові, що повернувся.
ХЕ. Однотомник. СЛР
#Альтернативна сучасність
#Інтрига
#Особлива дитина
#Чоловік і дружина
#Жорсткий і владний герой
#Несамовиті емоції
#Складні відносини
#Психологічна напруга
#Відверті сцени
#Лайки
В цій книзі немає насилля і жорстокості. Я ще не вирішила, чи жити цій історії, тому все залежить від вашої активності.

 

ГЕРОЇ

Оригінал статті на Букнет: Новинка від мене “Не повертайся”!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"