Новинка від Альміри Рай!

Новинка від Альміри Рай!

Новинка від Альміри Рай!

Шановні читачі!

Керівництво з експлуатації персонального маніяка. Перше – попадіться маніякові. Друге – тікайте, але не далеко. Дозвольте маніякові зловити себе. Третє – всіляко чиніть опір і виводьте його з себе. Четверте – знову тікайте. На цей раз всерйоз. При цьому потрібно потрапити у неприємність, щоб маніяк вас врятував та відчув себе героєм. П’яте – почніть робити вигляд, що слухаєте його. Переконайтеся, що він відчув владу над вами і зміг проявити свій авторитет. Шосте – маніяк закоханий. Готово! Тепер можете знову ставати собою і експлуатувати його до кінця життя. Пам’ятайте, даний персонаж поверненню та обміну не підлягає.

Оригінал статті на Букнет: Новинка від Альміри Рай!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Помер відомий поет та графік Роман Садловський

У Львові на 57-му році життя помер Роман Садловський, український поет та графік, учасник літературного угруповання «ЛуГоСад». про це повідомила на Facebook дружина його брата Юрія Маріа

Перейти до блогу