Новинка))) “Багряний світанок”

Новинка))) “Багряний світанок”

Новинка))) “Багряний світанок”

Привіт!

Муза налетіла несподівано, і я одразу ж вхопилась за нову ідею, щоб бува, ця панянка знову на мене не розгнівалась))) Знаєте, натхнення – це така вельми цікава штуковина, ніколи не знаєш, який сюрприз тобі може приготувати) Готуйся чи не готуйся, а як написання не йде, то нічого й не поробиш… Отож, я дозволила собі трішки перепочити.

А тепер – бум!)) І от готова поділитись із вами новим оповіданням❤️ Раніше взагалі не думала, що мене потягне писати коротку прозу (ну, то мабуть, моя примхлива Муза вирішила погратись), та вже ось маю кілька захопливих оповідань. Якщо раптом когось зацікавило, то сердечно запрошую на свою сторінку)))

 

Так, щось я відволіклась. Ох, іноді таке в мене буває, коли хочеться щось багато сказати))❤️ Отже,

 

“Багряний світанок”

Люблю всілякі флешмоби та марафони і залюбки беру в них участь. Цього разу приєдналась до флешмобу “Життя і Смерть” від Мар’яни Долі. Незвично було повертатись знову до жахастиків (гадаю, постійні читачі знають, що восени я вже писала оповідання з нотками жаху про Хелловін), та й щось “проїлась” мені ця тема. Тому вийшло просто фентезі із роздумами на тему життя та смерті.

Ось анотація:

“Одинокий світанок розфарбував їхні долі у багряний колір. В місті зовсім нежданно оселилась смерть, що забрала відомих героїв. Вони полягли на полі битви, захищаючи спокій мирних жителів. Залишився ватажок. Той, кого вороги ніби пощадили. Але для чого? І тепер йому належить поховати друзів, одночасно роздумуючи про цінність людського життя. Наче вперше. Не розумів, чому люди так плачуть за померлими, якщо при житті вони могли гризтись між собою, мов кішки з собаками… Могли роками не розмовляти один з одним…А в момент смерті живі жалкували, що ще не все сказали… Чому лише смерть дозволяє відкрити собі на те все очі?..”

В тексті є: життя та смерть, війна між добром і злом, страждання.

Сподіваюсь, змогла зацікавити❤️ Переходьте за посиланням вище та діліться враженнями)) Мені дуже важливо знати думку читачів))

Ну, думаю, на сьогодні все) Гарної всім неділі!❤️❤️❤️

 

Оригінал статті на Букнет: Новинка))) “Багряний світанок”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"