Новини:)

Новини:)

Новини:)

Вітаю вас, мої хороші;) ❤️❤️❤️

1) Відсьогодні для моїх нових читачів діє програма лояльності. Це для тих, хто хотів купити мої книги, але все не наважувався, вагався. Якщо ви придбаєте мою книгу в процесі “Підкори мене” за ціною передплати, то інші книги “Танець пристарасті” 18+ та “Хто я тобі?” будуть для вас зі знижкою 15% протягом 3 днів. Це чудова нагода придбати усі мої книги одразу та стати моїм активним читачем;)

2) Наступна новина не менш приємна, адже я ділюся з вами обкладинкою та анотацією моєї новинки;))

Анотація:

Чи може одна людина привнести різноманітні барви у спокійне та розмірене життя? Я гадала, що ні. Але зараз з упевненістю можу сказати протилежне. До зустрічі з ним я жила звичайним життям, сірим та одноманітним. Поруч з ним стає так легко і затишно, що весь світ здається інакшим, різнокольоровим. Але мені не можна в нього закохуватися в жодному разі… Він той, хто не повинен мене кохати і кого не повинна кохати я. І він також той, хто показав мені іншу сторону медалі, даючи зрозуміти, що справжнє кохання здатне на все. 

#заборонені почуття, #різниця у віці, #перше кохання, #сильні почуття, #любовний трикутник

Дати виходу новинки ще немає, але все залежить від вас, мої любі;)

Ну як, я вас зацікавила?

З любов’ю ваша Рина Мир;))❤️❤️❤️

Оригінал статті на Букнет: Новини:)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"