Новини і анонс новинки!

Новини і анонс новинки!

Новини і анонс новинки!

Добрий день, любі читачі! Ймовірно, Вам цікаво, куди я зникла з радарів на цілий місяць.
Відколи прийшла на Букнет, це у мене мабуть вперше була така довга перерва. Зізнаюся, цей час я просто… пробайдикувала, хоча причина мого байдикування й була пов’язана зі здоров’ям.

За цей час я намагалася, звісно, щось писати, кидалася туди-сюди між двома початими історіями, врешті не надто успішно почала писати третю… По-модному це називають “вигорання”. Врешті вирішила, що повинна змусити себе повернутися у творчо-робоче русло і перш за все презентувати вже обіцяні твори. 

Пам’ятаєте, ще у лютому у відео я розповідала про роман про шахрайку, який почала писати? Ось його і слід очікувати вже з хвилини на хвилину.

Книга лише на початковому етапі, тому спочатку викладка ймовірно буде лише двічі на тиждень. Але сподіваюся, живе спілкування з читачами допоможе повернутися у русло, і робота пришвишиться.
А, так, назва книги – “Наодинці з ошуканкою”.

 

 

Це буде історія дуже непростих і пристрасних стосунків, головний герой знову буде багатим і впливовим (і ймовірно на ньому я нарешті завершу писати таких героїв))), але разом з тим він буде далеееко не таким хорошим, як усі мої попередні гг (і це ви побачите вже з першої глави). Що ж до героїні, то у своїх аферистичних нахилах вона далеко переплюне навіть, скажімо, Віру із “Вулкана для Венери”.

 

Анотацію і першу главу почитаєте вже зовсім згодом, а поки що даю кілька цитат, щоб заінтригувати:

 

– І як це м-має виглядати? – від нервів її голос затремтів. – Т-ти хочеш, щоб я залишилася тут? Наодинці з тобою?

– Чому так сполошилась? По-моєму, це мені слід остерігатись, залишаючись наодинці з ошуканкою.

***

 

– Знущаєшся з мене?

– Знущаюся? А це ідея…

– Виходить тобі подобається принижувати мене і насміхатися. 

– Радій, що я поводжуся саме так. Міг би й гірше повестися з тою, через кого мої десятирічні зусилля можуть полетіти коту під хвіст… Тому хутко роздягнулася!

***

 

– То може ти Робін Гуд у спідниці?

– Ні, я ошуканка, аферистка, шахрайка. Але це мій спосіб вижити. І ти не змусиш мене почуватися через це винною.

 

 

Не забудьте підписатися, якщо ще не зробили цього, щоб не проґавити!)

Оригінал статті на Букнет: Новини і анонс новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"