Новини і анонс новинки!

Новини і анонс новинки!

Новини і анонс новинки!

Добрий день, любі читачі! Ймовірно, Вам цікаво, куди я зникла з радарів на цілий місяць.
Відколи прийшла на Букнет, це у мене мабуть вперше була така довга перерва. Зізнаюся, цей час я просто… пробайдикувала, хоча причина мого байдикування й була пов’язана зі здоров’ям.

За цей час я намагалася, звісно, щось писати, кидалася туди-сюди між двома початими історіями, врешті не надто успішно почала писати третю… По-модному це називають “вигорання”. Врешті вирішила, що повинна змусити себе повернутися у творчо-робоче русло і перш за все презентувати вже обіцяні твори. 

Пам’ятаєте, ще у лютому у відео я розповідала про роман про шахрайку, який почала писати? Ось його і слід очікувати вже з хвилини на хвилину.

Книга лише на початковому етапі, тому спочатку викладка ймовірно буде лише двічі на тиждень. Але сподіваюся, живе спілкування з читачами допоможе повернутися у русло, і робота пришвишиться.
А, так, назва книги – “Наодинці з ошуканкою”.

 

 

Це буде історія дуже непростих і пристрасних стосунків, головний герой знову буде багатим і впливовим (і ймовірно на ньому я нарешті завершу писати таких героїв))), але разом з тим він буде далеееко не таким хорошим, як усі мої попередні гг (і це ви побачите вже з першої глави). Що ж до героїні, то у своїх аферистичних нахилах вона далеко переплюне навіть, скажімо, Віру із “Вулкана для Венери”.

 

Анотацію і першу главу почитаєте вже зовсім згодом, а поки що даю кілька цитат, щоб заінтригувати:

 

– І як це м-має виглядати? – від нервів її голос затремтів. – Т-ти хочеш, щоб я залишилася тут? Наодинці з тобою?

– Чому так сполошилась? По-моєму, це мені слід остерігатись, залишаючись наодинці з ошуканкою.

***

 

– Знущаєшся з мене?

– Знущаюся? А це ідея…

– Виходить тобі подобається принижувати мене і насміхатися. 

– Радій, що я поводжуся саме так. Міг би й гірше повестися з тою, через кого мої десятирічні зусилля можуть полетіти коту під хвіст… Тому хутко роздягнулася!

***

 

– То може ти Робін Гуд у спідниці?

– Ні, я ошуканка, аферистка, шахрайка. Але це мій спосіб вижити. І ти не змусиш мене почуватися через це винною.

 

 

Не забудьте підписатися, якщо ще не зробили цього, щоб не проґавити!)

Оригінал статті на Букнет: Новини і анонс новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"