Новини та вітання.))

Новини та вітання.))

Новини та вітання.))

Любі мої читачі та колеги!

Вітаю всіх зі святом!

Бажаю всім нам в найближчому майбутньом отримати можливість

радіти ПЕРЕМОЗІ та МИРУ в нашій Україні

Впевнена, що це скоро відбудеться!

 

А поки що… Щоб триматися, мррально і фізично,

я продовжую працювати над своїми книгами.

 

Ось вчора вийшла нова глава в моєму короткому романі

“БАЖАНА ЗДОБИЧ”

 

 

І тут у нас стає гаряче… ;))

 

– Щось ти не дуже поспішаєш виконувати свої обіцянки. – опаливши мене очима і глянувши зверху донизу владним поглядом, саркастично прокоментувала дівчина моє занадто довге милування її ніжками.

Цей виклик я прийняв миттєво. Вибити в мене ґрунт з-під ніг всього лише поставивши на коліна – взагалі нереально. Озирнувся по сторонах у пошуках зручного для мене «місця дислокації», зачепився поглядом за диван, що стояв за кілька метрів. Наблизився до грайливої панянки, злегка боднув головою в його сторону. Міг б і більше вишукано та звабливо заманити її туди, якби руки мені звільнила. Але раз відмовилася, нехай тепер задовольняється тим що є.

Вона озирнулася, примружилася трохи, і швидко зрозуміла куди я її підштовхую. З легкої усмішкою, ані трохи не розгубивши свого хижого запалу, відступила назад. Те ж дражнила та спокушала мене. Декілька метрів ігри в «забодашки» та останнім поштовхом голови я «впустив» її на диван.

– І що далі? – сівши зручніше і закинувши ногу на ногу, промуркотіла з викликом в очах вона. – Руки не розв’яжу. Навіть не сподівайся. Адже я лише слабка, беззахисна жінка.

В останніх словах відчувалося відверте глузування. Обидва ми добре розуміли, що це було під великим питанням. Фізично – так, вона була слабкіше. Але в спритності та хитрощах напевно не поступалася мені. У суперечку я заходити не став, щоб не збити її грайливий настрій. Він мені був на руку. Адже загроза виклику поліції все ще залишалась досить актуальною.

– Я думаю так буде не дуже зручно. – хитро посміхнувшись, штовхнув її в коліно, скидаючи одну ніжку з іншої.

І відразу ж трохи всунувся плечем між них.

 

ЧИТАЄМО ДАЛІ ТУТ…

Оригінал статті на Букнет: Новини та вітання.))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"