Новини та вітання.))

Новини та вітання.))

Новини та вітання.))

Любі мої читачі та колеги!

Вітаю всіх зі святом!

Бажаю всім нам в найближчому майбутньом отримати можливість

радіти ПЕРЕМОЗІ та МИРУ в нашій Україні

Впевнена, що це скоро відбудеться!

 

А поки що… Щоб триматися, мррально і фізично,

я продовжую працювати над своїми книгами.

 

Ось вчора вийшла нова глава в моєму короткому романі

“БАЖАНА ЗДОБИЧ”

 

 

І тут у нас стає гаряче… ;))

 

– Щось ти не дуже поспішаєш виконувати свої обіцянки. – опаливши мене очима і глянувши зверху донизу владним поглядом, саркастично прокоментувала дівчина моє занадто довге милування її ніжками.

Цей виклик я прийняв миттєво. Вибити в мене ґрунт з-під ніг всього лише поставивши на коліна – взагалі нереально. Озирнувся по сторонах у пошуках зручного для мене «місця дислокації», зачепився поглядом за диван, що стояв за кілька метрів. Наблизився до грайливої панянки, злегка боднув головою в його сторону. Міг б і більше вишукано та звабливо заманити її туди, якби руки мені звільнила. Але раз відмовилася, нехай тепер задовольняється тим що є.

Вона озирнулася, примружилася трохи, і швидко зрозуміла куди я її підштовхую. З легкої усмішкою, ані трохи не розгубивши свого хижого запалу, відступила назад. Те ж дражнила та спокушала мене. Декілька метрів ігри в «забодашки» та останнім поштовхом голови я «впустив» її на диван.

– І що далі? – сівши зручніше і закинувши ногу на ногу, промуркотіла з викликом в очах вона. – Руки не розв’яжу. Навіть не сподівайся. Адже я лише слабка, беззахисна жінка.

В останніх словах відчувалося відверте глузування. Обидва ми добре розуміли, що це було під великим питанням. Фізично – так, вона була слабкіше. Але в спритності та хитрощах напевно не поступалася мені. У суперечку я заходити не став, щоб не збити її грайливий настрій. Він мені був на руку. Адже загроза виклику поліції все ще залишалась досить актуальною.

– Я думаю так буде не дуже зручно. – хитро посміхнувшись, штовхнув її в коліно, скидаючи одну ніжку з іншої.

І відразу ж трохи всунувся плечем між них.

 

ЧИТАЄМО ДАЛІ ТУТ…

Оригінал статті на Букнет: Новини та вітання.))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"