Новини для читачів та розіграш)

Новини для читачів та розіграш)

Новини для читачів та розіграш)

Вітаннячко усім моїм читачам! Сьогодні маю для вас декілька цікавеньких новин)

Анотація:

Життя Лоліти було визначене наперед, та все змінюється, коли вона знаходить щоденник своєї покійної сестри. Дівчина вирішує будь-що дізнатися правду і розгадати всі таємниці, але для цього їй потрібно вступити до приватного коледжу. Вона повинна віднайти таємничого “Т”, хлопця, що безпосередньо причетний до смерті її сестри. Він лякає та насторожує своєю поведінкою, але дівчина зробить усе, щоб довести його провину. Навіть якщо їй доведеться брехати…

Більше інформації можна знайти на моїй авторській сторінці в Інстаграм)

 

2. У кінці вересня книга “P. S. Я навчу тебе знову…” буде переведена в ознайомчий фрагмент, тому якщо вам раптом хотілося її прочити, але ви цього ще не зробили, варто поспішити) 

 

3. Ну і насамкінець, хочу сьогодні розіграти три промокоди до нашої з Софією Гуеррою книги “Будеш моєю, Роксолано”, а також три промокоди до книги “Кохання на три місяці”.

Умови дуже простенькі:

1. Бути підписаним на обох авторів;

2. Написати у коментарях до блогу назву книги, до якої бажаєте отримати промокод (можна писати дві, але в одному коментарі). Кожен отримає свій номер, а вже завтра о 21.00 оберемо переможців. 

Усім гарного завершення дня та чудового настрою) Бережіть себе та своє здоров’я))

Оригінал статті на Букнет: Новини для читачів та розіграш)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу