Новини для вас і промокоди.

Новини для вас і промокоди.

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для холодного»

Хто ще не знайомий з цією історією, ось цитати для ознайомлення:

̶  Мала, скажи, що таке? — запитав так ласкаво, наче йому справді небайдужі мої почуття. Ніби, хоче прочитати мої думки по очах. Що сказати?

̶  А… Я… То просто так, не зважай. — пробурмотіла. Чоловік не йде всередину, хоч вже мав би відчиняти двері. Стоїть, ніжно заглядає мені в очі своїми великими проникливими очиськами. Та що за кара? Нащо він так? Хоче, щоб моє серце розірвалося? Не розуміє, як на мене впливає кожен ніжний погляд цих глибоких очей, кожне ласкаве слово? Не усвідомлює, що з кожною хвилиною, коли ми так близько, все більше закохує мене в себе? Мені ж багато не треба. Від одного його запаху тану, від його голосу.

Краще б уже був строгий зі мною, ніж такий милий. Бо не можу вже терпіти цього. Все важче і важче приховувати цей вогонь, що чимраз сильніше розгоряється в мені від погляду, посмішки цього особливого чоловіка. Загрожує спалити до тла, коли не вирветься назовні, щоб зігрівати коханого.

̶  Оль, я… — почав щось казати, але вхідні двері раптом відчинилися з середини, мало не гримнувши нас.

̶  Потанцюєш зі мною? — подаю їй руку. Тендітне диво киває, несміливо кладе маленьку долоньку в мою руку. Хвилюється. Так! Вона явно небайдужа до мене. Це точно. Просто горить, щоразу, коли хоч на мить торкаюся її. Між нами проходять невидимі імпульси. Я відчуваю, що притягання взаємне.

Обіймаю Олю за тоненьку талію. Починаю кружляти. Дівчина, мов справді хмаринка, невагома в моїх руках. О… Як же класно… Ніжно заглядаю в очі, вона соромиться, червоніє. Моя рука неслухняно просувається вгору, до оголеної спинки Олі. Легко ковзаю по ній пальцями, хочеться проникнути під красиве мереживо. Глибше. Її ніжна, мов оксамит, шкіра непереборно манить мене.

Притискаю дівча трошки сильніше до себе. Різко закручую нас, схиляю її додолу, майже торкається локонами підлоги, підіймаю. Бачу, вона геть захмеліла від цього. Впевнений, що від цього, бо знаю, що алкоголю не п’є. Моя хороша… Така мила і спокуслива.

Музика стихає. Пари зупиняються, розходяться. Я не хочу відпускати дівчину.

 

Для отримання коду потрібно підписатися на мою сторінку в Букнет, або приєднатися до моєї групи в Фейсбук – «Відкрий книгу – вона відкриє тебе», якщо маєте профіль в цій мережі.

Щоб отримати код, напишіть мені особисте повідомлення на Фейсбук. Якщо бажаючих буде багато, визначу переможців серед активних читачів, або серед тих, хто швидше звернуться.

Також ділюся приємністю, що моя перша книга

«Мрія на коні»

вже набрала понад 100000 переглядів. Якщо ще не читали цієї зворушливої історії, щиро запрошую.

Тож, ласкаво прошу, дорогі книголюби, до моїх історій. Буду вдячна за підтримку.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Новини для вас і промокоди.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"