Новий флешмоб “Магія снів” від Наталія Девятко.

Новий флешмоб “Магія снів” від Наталія Девятко.

Новий флешмоб “Магія снів” від Наталія Девятко.

Дивіться, тут щось цікаве придумала Наталія Девятко (Natalia Devyatko) 

Я особисто  використовую тему снів  в двох книгах двома шляхами.

В книзі “Кохання не купити”  сон цього героя показує.,що почуття пронесено крізь роки і не втрачено надію на зустріч:

@Рома Аріведерчі https://booknet.com/uk/book/kohannya-ne-kupiti-b317694 Додати в бібліотеку

“Знаєш, Маріє, скільки разів я бачив уві сні це оживаюче фото? То мій персональний кошмар і мій найжаданіший сон. В ньому Вона відвертається від того хлопці і дивиться на мене, посміхається і робить крок назустріч. Або я бачу її там, на сходах, саму. Я намагаюся теж підійти до неї. Але прокидаюся.”

А цю героїню її сон, що повторюється кілька разів на протязі всієї оповіді показує в процесі еволюції і самопізнання А потім ще починаєвиконувати третю роль – зв’язки між першою і другою книгою:

“…боюся спати, бо знову сняться дитячі кошмари.

Знаєте, такі, в яких нічого не відбувається. Ти йдеш собі повз зайомий до кожної вибоїни довгий мур. На вулиці нікого, немає тіней, але не темно. Нічого не трапляється. Ти йдеш, і з кожним кроком тобі все страшніше. Знаєш, що проаду нікого нема,але повернути голову — ні, ні за що. І єдине твоє спасіння — прокинутись, бо інакше станеться щось жахливе.

О, я вмію прокидатися. Ще в дитинстві навчилася, коли це почалося зі мною. Коли я осягнула свою першу велику втрату — батька, якого ніколи не бачила. Коли відчула, що мене покинули в цьому незбагненному світі. І я беззахисна. Відтоді мені таке сниться час від часу. Ненавиджу втрачати.

Я намагаюся прокинутись ще з самого початку того муру, поки під черевиками ще асфальт, а не бруківка, а потім буде трава. Іноді можу майже одразу, іноді — аж коли ступаю по траві вже босими ногами. Але завжди звідкись знаю, що попереду ще вода. І якщо її перейду, назад дороги не буде. І тому примушую себе розкрти очі, і примушую, примушую, аж поки не розкрию і не побачу рідну темряву замість безтіньового світла і високого муру.

В мене є своя власна мантра для таких випадків. Колись переклала М. Рубцова, бо це точно про мене:

Плисти, плисти, плисти\ Повз могильні плити,\ Повз старі рами, \ Повз сімейні драми.\ Нудні думки — геть!\ Думка об думку – дзень!\ Зірки на небі — ніч!\ Сонце на небі — день!\ Плисти, плисти, плисти \ Повз тую рідну вербу,\ Повз те, що кличе з ночей \ І милих сирітських очей.

Отак повториш раз десять, і прокинешся.”

@Рома Аріведерчі  https://booknet.com/uk/book/laskavo-prosimo-zvdsi-b321370 Додати в бібліотеку

“… я так змерзла, що мені мій кошмар знову наснився. Про холоднющу темну воду і слизьку кам’яну доріжку до мого страху.

Мені було уві сні так зимно, що навіть страху майже не залишилося. Тільки бажання нарешті  перебратися на той берег і подивитися в очі тому , кого я все життя боюсь чи то побачити, чи то не побачити…”

Дяка тим, хто дочитав до кінця. Запрошую пордивитися мої твори і написати. що ви про них думаєте – зовсім не обов’язково щось схвальне.

І передаю флешмоб далі авторці @Iryna , що менее зачепила баченям неочевидного в навколишньому світі і небанальними закінченнями своїх оповідей. https://booknet.com/uk/iryna-u5645961

Оригінал статті на Букнет: Новий флешмоб “Магія снів” від Наталія Девятко.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"