Новий роман! Завдяки вам))

Новий роман! Завдяки вам))

Новий роман! Завдяки вам))

Любі мої колеги та читачі. Ви дійсно були праві. В мені наче відкрилось друге дихання. Хочу творити. Писати ці вимушені рядки. Ваша підтримка дозволила посміхатися. Я щиро вам всім вдячна. Адже не думала, що стільки людей відгукнеться на мій “Крик душі”, але ви підняли мене з колін. Дали ковток повітря. Зробили мої мізки не такими туманними. І від цього моя душа співає. Адже читаючи ваші коментарі я злітала, а в пасти більше не хочу. Не зараз. Не в той час, коли душа просить творити та писати. 

“Кілерша мого серця”

Мені дали мало часу, щоб зробити задумане. Адже той хто замовив вбивство головного Мафіозі, був впливовою людиною. І, якщо я не впораюсь –  не бачити мені голови на плечах. Це давало мені змогу діяти рішуче. Чим скоріше підібратись до нього. Стати йому найближчим ворогом, адже я жінка з красивою зовнішністю, тендітна та з оманливим  красивим личком. Саме таку хочуть бачити біля себе хижаки.  Саме таку завойовують. Але за цією красою ховається моя істина сутність – справжньої хижачки. 

#Сильні характери героїв. 
#Протистояння в кохані.
#Жінка кілер.
#Головний мафіозі.
#Влада та гроші. 

 

Оригінал статті на Букнет: Новий роман! Завдяки вам))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"