Новий розділ “Закохатися в хакера”

Новий розділ “Закохатися в хакера”

Новий розділ “Закохатися в хакера”

Після побачення я прийшов додому щасливий. Світлана дуже мила і приємна дівчина. Думаю мені вдалося її вразити. Наступного разу потрібно вигадати, щось інше.

 Наступного дня ввечері, прийшовши з роботи та повечерявши, починаю прибирання в квартирі. Рік тому назад придбав її у кредит. Заробітна плата дозволяла таку можливість. Можна було накопичувати, але не хотілося ще декілька років жити з батьками. Починаю пилисосить. Таке заняття мені подобається. Можна відволіктися від проблем.

Вимкнувши пилосос, вирішую протерти всі поверхні від пилі. Не люблю пил. Спочатку починаю з залу. Протираю телевізор, книжну шафу. Книжок в мене не багато, але зо два десятки можна нарахувати. В спальні починаю позбуватися бруду, витираючи робочий стіл. Раптово моя рука нащупує якийсь металевий предмет. Нагинаюся щоб подивитися.

Те що я там бачу ставить мене в ступор. Я розумію, що там стоїть жучок. Хто мене прослуховує? Хто поставив мені сюди? Розмірковую. Це певно, не поліція, адже я не вчиняв злочину і не збираюся робити. Хоча таки збираюся. Адже хакерська атака, навіть на злочинців, всеодно є протизаконною. Але про це ніхто не знає, окрім мене та Світлани. Вона не могла поставити послушку. Їй це не потрібно.

Так  буду думати логічно. Останній раз я прибирав тиждень тому. За цей час до квартири приходила Світлана та Сашко. Їй слухати мене не потрібно. Залишається Сашко. Але на фіга це йому? А що якщо він запідозрив, що я збираюся когось хакнути. Та ж він сам цим займається. Невже Сашко зібрався здати мене до поліції.

Остання думка здалася мені відповіддю на запитання. Я вирішив пошукати ще жучки. Знайшов ще два. Обидва були у спальні. В інших кімнатах не було. Все зрозуміло, Сашко сам, без мене, залишався тільки тут.

Що з ними робити? Познімати і повикидати. А якщо він поставив за завданням поліції. Виникне підозра. Нехай залишається так як є. Але більше ніяких розмов в квартирі на цю тему. І по телефону теж. Його теж можуть прослуховувати. Потрібно попередити про це Світлану. Я набираю її номер:

– Привіт – чую її голос.

– Привіт. Ти в гуртожитку?

– Так.

– Потрібно негайно зустрітися. Я під’їду за півгодини.

– Гаразд. А що сталося?

– Я все розповім при зустрічі. Пока – завершую дзвінок, недавши їй сказати більше нічого. Мало що ляпне.

Я їду в тролейбусі. Все ще роздумую про виниклу ситуацію. Якийсь чоловік в чорному картузі та окуляр передає мною за проїзд. Його вираз обличчя начебто знайомий, ніби я десь його бачив. Проте я не пригадую хто він.

Через хвилин сорок заходжу до її гуртожитка. Знаходжу її кімнату. Вона відкриває двері.

– Що сталося? – запитує Світлана мене

– Потрібно конфіденційно поговорити – кажу тихим голосом.

Ми йдемо коридором. Заходимо в невеличку підсобку. Там нікого немає. Я розповідаю їй про жучки. Кажу свою здогадку.

– Я ж так і знала, що нас викриють – нервує вона.

– На по-перше не викрили, бо ми нічого не зробили. Я думаю вони чекають, доки ми щось зробимо, щоб вже тоді відкрити проти нас справу.

– І що ти плануєш робити.

– Я думаю, що ми будемо здійснювати атаку не з моєї квартири. Потрібно буде винайняти помешкання.

Світлана видихнула повітря. Вона щось обмірковувала.

– Доречи – продовжував я – в мене вже виходить все робити. Тож думаю в нас все вийде.

– А як же ми ще все зробимо, щоб нас не знайшли на орендованій квартирі. За нами ж можуть вести спостереження.

Я навіть і не подумав, щодо останнього. Проте відступати не збирався.

– Ти не хвилюйся я все організую. Давай зустрінемося днів зо два і я розкажу як ми все провернемо. Головне пам’ятай, що по телефону тепер ні слова.

– Я зрозуміла – вона кивнула головою.

Невдовзі я вийшов з гуртожитку. Дочекавшись маршрутки, я зайшов в неї, непомітивши, що слідом за мною зайшов чоловік в чорному картузі та окулярах.

 

Цікаво що буде далі. Переходь за посиланням і додавай книжку до бібліотеки. 

Оригінал статті на Букнет: Новий розділ “Закохатися в хакера”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"