Новий розділ “Закохатися в хакера”

Новий розділ “Закохатися в хакера”

Новий розділ “Закохатися в хакера”

Після побачення я прийшов додому щасливий. Світлана дуже мила і приємна дівчина. Думаю мені вдалося її вразити. Наступного разу потрібно вигадати, щось інше.

 Наступного дня ввечері, прийшовши з роботи та повечерявши, починаю прибирання в квартирі. Рік тому назад придбав її у кредит. Заробітна плата дозволяла таку можливість. Можна було накопичувати, але не хотілося ще декілька років жити з батьками. Починаю пилисосить. Таке заняття мені подобається. Можна відволіктися від проблем.

Вимкнувши пилосос, вирішую протерти всі поверхні від пилі. Не люблю пил. Спочатку починаю з залу. Протираю телевізор, книжну шафу. Книжок в мене не багато, але зо два десятки можна нарахувати. В спальні починаю позбуватися бруду, витираючи робочий стіл. Раптово моя рука нащупує якийсь металевий предмет. Нагинаюся щоб подивитися.

Те що я там бачу ставить мене в ступор. Я розумію, що там стоїть жучок. Хто мене прослуховує? Хто поставив мені сюди? Розмірковую. Це певно, не поліція, адже я не вчиняв злочину і не збираюся робити. Хоча таки збираюся. Адже хакерська атака, навіть на злочинців, всеодно є протизаконною. Але про це ніхто не знає, окрім мене та Світлани. Вона не могла поставити послушку. Їй це не потрібно.

Так  буду думати логічно. Останній раз я прибирав тиждень тому. За цей час до квартири приходила Світлана та Сашко. Їй слухати мене не потрібно. Залишається Сашко. Але на фіга це йому? А що якщо він запідозрив, що я збираюся когось хакнути. Та ж він сам цим займається. Невже Сашко зібрався здати мене до поліції.

Остання думка здалася мені відповіддю на запитання. Я вирішив пошукати ще жучки. Знайшов ще два. Обидва були у спальні. В інших кімнатах не було. Все зрозуміло, Сашко сам, без мене, залишався тільки тут.

Що з ними робити? Познімати і повикидати. А якщо він поставив за завданням поліції. Виникне підозра. Нехай залишається так як є. Але більше ніяких розмов в квартирі на цю тему. І по телефону теж. Його теж можуть прослуховувати. Потрібно попередити про це Світлану. Я набираю її номер:

– Привіт – чую її голос.

– Привіт. Ти в гуртожитку?

– Так.

– Потрібно негайно зустрітися. Я під’їду за півгодини.

– Гаразд. А що сталося?

– Я все розповім при зустрічі. Пока – завершую дзвінок, недавши їй сказати більше нічого. Мало що ляпне.

Я їду в тролейбусі. Все ще роздумую про виниклу ситуацію. Якийсь чоловік в чорному картузі та окуляр передає мною за проїзд. Його вираз обличчя начебто знайомий, ніби я десь його бачив. Проте я не пригадую хто він.

Через хвилин сорок заходжу до її гуртожитка. Знаходжу її кімнату. Вона відкриває двері.

– Що сталося? – запитує Світлана мене

– Потрібно конфіденційно поговорити – кажу тихим голосом.

Ми йдемо коридором. Заходимо в невеличку підсобку. Там нікого немає. Я розповідаю їй про жучки. Кажу свою здогадку.

– Я ж так і знала, що нас викриють – нервує вона.

– На по-перше не викрили, бо ми нічого не зробили. Я думаю вони чекають, доки ми щось зробимо, щоб вже тоді відкрити проти нас справу.

– І що ти плануєш робити.

– Я думаю, що ми будемо здійснювати атаку не з моєї квартири. Потрібно буде винайняти помешкання.

Світлана видихнула повітря. Вона щось обмірковувала.

– Доречи – продовжував я – в мене вже виходить все робити. Тож думаю в нас все вийде.

– А як же ми ще все зробимо, щоб нас не знайшли на орендованій квартирі. За нами ж можуть вести спостереження.

Я навіть і не подумав, щодо останнього. Проте відступати не збирався.

– Ти не хвилюйся я все організую. Давай зустрінемося днів зо два і я розкажу як ми все провернемо. Головне пам’ятай, що по телефону тепер ні слова.

– Я зрозуміла – вона кивнула головою.

Невдовзі я вийшов з гуртожитку. Дочекавшись маршрутки, я зайшов в неї, непомітивши, що слідом за мною зайшов чоловік в чорному картузі та окулярах.

 

Цікаво що буде далі. Переходь за посиланням і додавай книжку до бібліотеки. 

Оригінал статті на Букнет: Новий розділ “Закохатися в хакера”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"