Нове оповідання “Тунельний працівник”

Нове оповідання “Тунельний працівник”

Нове оповідання “Тунельний працівник”

Хто скучив за страшними історіями, ось вам свіженьке — “Тунельний працівник”.

* * * 

— Заповніть заяву, — працівниця відділу кадрів міського метрополітену протягнула Давиду аркуш. — Також мені потрібен паспорт, ідентифікаційний код, шкільний диплом, трудова та медична книжки.
«Довідка з ЖЕК та аналіз сечі», — продовжив подумки студент, копирсаючись у рюкзаку.
Працівницю звали Анжела Владленівна. Вона неквапливо передивлялася документи, які дав їй Давид, потім також неквапливо робила ксерокопії.
У цей час Давид Загорський, студент третього курсу, майбутній психолог і теперішній шукач підробітку, заповнював заяву ручкою, що погано писала. Перед ним лежав затертий примірник, весь до пари кабінету: старі, ще радянські меблі, рипучий паркет, вкритий вицвілим лінолеумом, що загинався на краях. Кондиціонера не було, і ледь помітний вітерець, що проникав крізь відчинені вікна, не справлявся із липневою спекою. Біля столу торохтів і крутився з боку в бік вентилятор, розганяючи гаряче повітря.
— Ви ознайомилися з умовами роботи? — суворо запитала Анжела Владленівна, коли почалася співбесіда. — Виключно нічні зміни, п’ять ночей підряд. Премія, компенсація шкідливих умов праці та нічні. Усе зрозуміло?
Давид кивнув.
Анжела Владленівна продовжила.
— До ваших обов’язків входить ремонт і реконструкція тунельних споруд. Промивати мармур від сольових нашаровувань. Очищувати з’єднання від корозії та бруду.
Вона почекала секунду й пояснила:
— Треба працювати ганчіркою та пилососом.
І із сумнівом глипнула на студента.
— Зрозуміло, — не повів бровою той. Робота марудна, але ж робота.
— Яка у вас освіта?
— Неповна вища.
— Спеціальність?
— Психологія.
Працівниця зневажливо пхикнула.
«Уявляю психолога, що лазить тунелями метро, копирсаючись у бруді», — прочитав у її очах Давид. Але йому було все одно. Криза, компанії банкрутують, а про заробіток для студентів годі й говорити. Він перебивався випадковими халтурами: вантажив цеглу, роздавав листівки, копав землю. Грошей вистачало на їжу та дрібні радощі, але прийшов час платити за гуртожиток. Звернутися до батьків по допомогу він не міг, бо знав, що тим самим зараз скрутно, тож викручувався, як міг.
 

Читайте продовження за посиланням та насолоджуйтесь — “Тунельний працівник”.

 

Оригінал статті на Букнет: Нове оповідання “Тунельний працівник”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"