Нове видання «Майн Кампф» у Польщі спровокувало скандал

Нове видання «Майн Кампф» у Польщі спровокувало скандал

Критична версія книги Адольфа Гітлера викликала неоднозначну реакцію польських істориків і випад російського міністерства закордонних справ. Про це повідомляють польські ЗМІ.

Два тижні тому в польському видавництві Bellona вийшла критична версія гітлерівської «Майн Кампф» з орієнтовно 2 тисячами приміток і пояснень до оригінального тексту. Критичний варіант книги підготував історик Цезарій Круль. Він запевнив, що видання передусім призначене для наукових досліджень, а не для широкого загалу. Тієї ж думки дотримуються і в Інституті національної пам’яті Польщі. Його очільник впевнений, що видання книги не повинно викликати негативну реакцію, якщо дискусія вестиметься лише в дослідницькому середовищі.

 

Проте, Товариство боротьби з антисемітизмом імені Яна Карського у спеціальній заяві висловило обурення через нове видання «Майн Кампф». Там не бачать жодних ґрунтовних чи історичних підстав для публікації «психопатичного маніфесту», що мав згубні наслідки та спричинив злочини проти людяності.

 

Разом з тим, історик Войцєх Рошковський спрогнозував значні репутаційні втрати для Польщі. Частково підтвердженням цього, як він вважає, стала реакція російського МЗС, речниця якого звинуватила Варшаву в нових спробах «фальсифікації історії».

 

До слова, нинішнє видання книги Гітлера у Польщі вирішили не рекламувати для збільшення продажу. Крім того, ціну видання спеціально завищили, аби не викликати інтерес пересічного читача. Нині на сайті видавництва «Майн Кампф» можна придбати за 150 злотих (понад 1100 грн.).

 

Книга, що була написана Гітлером в ув’язненні та стала дороговказом у політиці Третього рейху, вже двічі виходила друком у Польщі – в 1992 та 2005 роках.

 

Раніше повідомлялося, що індійське видавництво вилучило з продажів дитячу книжку, у якій Адольф Гітлер потрапив у список «дивовижних лідерів, які присвятили життя покращенню своєї країни та громадян».

Також радимо прочитати кого з авторів цензурували в Україні.

 

Джерело: Укрінформ

Оригінал статті на Suspilne: Нове видання «Майн Кампф» у Польщі спровокувало скандал

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"