Меню

Новенька книга зовсім скоро!

Букнет Новенька книга зовсім скоро!

Новенька книга зовсім скоро!

Привіт, любі)) Сьогодні вже без флешмобу) 

Ось анотація, до майбутньої книги:

Все життя мені не щастить, доля надто сильно випробовує мене. Поки всі мої однолітки ходять на вечірки, я сиджу вдома і вчу уроки. Чому? Батьки, вони в мене суворі. Але раптом доля підкинула мені одного надто пихатого, самозакоханого і зухвалого незнайомця, який до біса привабливий. Здавалося б  навіщо постійно доля зводить мене з ним? Але я все одно не закохаюся… Надто коли він зробив те, що не пробачають, коли він завдав мені стільки болю, але зараз з цим – змусив відчути кохання… Та чому він водночас здається таким знайомим незнайомцем?

 

 Як вам? А тпнрр детальніше розповім про цю книгу. Матиме вона назву «Один єдиний» і це книга з циклу «Шкільне кохання») Перша книга цього циклу – «Ліки від нещастя – це кохання». Так як багато хто просив книгу про Софію, подругу Нати – ось я й пишу її)) Так-так нова книга саме про Софію. Ох…Вона буде насиченою. Буде багато складних перешкод, які долатиме головна героїня, складний вибір… Цитата з книги: «Він змусив мене відчувати біль, але разом з цим подарував кохання»))) Тож чекаємо 10 серпня. Всіх люблю)))

Ось обкладинка до книги:

Тут))

 

 

Оригінал статті на booknet.com: Новенька книга зовсім скоро!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення