Меню

Нова історія в осінню пору ;)

Букнет Нова історія в осінню пору ;)

Нова історія в осінню пору 😉

Привіт! 

Осінь – це особлива пора затишку та насолоди. Так приємно закутатись в теплий плед, взяти горнятко гарячої кави та поринути в світ книги.

Тож, запрошую усіх до прочитання нової історії. Вже з 1 вересня на вас чекають нові герої, цікаві пригоди, непередбачувані події і звичайно, кохання.

АНОТАЦІЯ:

Вероніка – студентка-першокурсниця, працює в салоні краси, достатньо заробляє і живе сама у великій квартирі. У її сім’ї все трохи

дивно, але прогресивно. Мати щаслива в другому шлюбі, виховує маленького сина. Батько в Америці також віднайшов своє кохання та щастя.

То в чому ж проблема? Помста! Ось, що не дає їй спокою вже декілька років. Чи то дитяча травма за розбиту родину, чи небажання вибачити злу і підступну людину – вона й сама не знає. І ось, нарешті, з’явилася можливість помститися. Та чи буде вона задоволена результатом? Чи не обернеться ця ненависть у щось зовсім інше?

На шляху до гармонії і щастя, її чекатиме цілий спектр емоцій та почуттів: образа, розчарування, ненависть, роздратування. Життєві смуги швидко змінюватимуть свої кольори та чи витримає вона їхній шалений ритм?

До зустрічі на сторінках книги 😉

Прем’єра 01.09.2020 

Буктрейлер до книги:

Оригінал статті на booknet.com: Нова історія в осінню пору ;)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення