Нова частина казок – “Привіт, татку!”

Нова частина казок – “Привіт, татку!”

Нова частина казок – “Привіт, татку!”

«Казки Заповідного лісу. Ядвіга.»

– Навмисно відро біля дверей поставила? – посміхнувся Василь, трохи посвітлівши обличчям, і ближче до них підійшов.

– Так, знала, що хвіст свій намилиш і куди теж здогадувалася. Натура у вас така, – зітхнула Ядвіга. – Іди давай, Василю. Я за годину тобі зілля з інструкцією занесу, будеш випоювати занозу свою. На плиті їжа стоятиме для тебе і для неї. Їй зараз тільки легке та ріденьке можна. Одяг її червоного кольору я спалила, поки в моїй одежі походить. Усе червоного кольору протягом року не носити, взагалі не носити. І ще, княже, надумаєш біля її ліжка вовком сидіти, так і знай, я до тебе бліх підселю, голодних, злих, замучишся виводити.

– Яда, – обурився Василь.

– Що Яда? Ти сім років не міг з нею поговорити, ну добре спочатку маленька була, ну а потім-то? Їй же вже двадцять два, чи вона досі для тебе маленька? – обурилася Ядвіга. – Один псиною навколо своєї істинної пари ходить, друга рибою до свого обранця припливає. Один одного кращий, мови не маєте, та ні, ви мізків не маєте!

– А рибою хто припливав? – здивувався перевертень.

– Воно тобі не треба, про свої вчинки краще думай, – зітхнула Ядвіга.

– А я дивлюся вас привітати можна? – вовк розглядав зап’ястя Ядвіги і на Фініста подивився, посміхнувся.

– Себе привітай, – уїдливо сказала Ядвіга. – Іди давай, Василю. Я відчуваю, що у Лікі сон неспокійний став, прокидається, а вона й так натерпілася, їй нервувати зараз не можна. Прийміть себе, тоді розкажете, що з вами сталося. У мене три доби пробудете, потім можеш дівчину до себе забирати, врахуй їй зараз потрібний спокій.

Казки Заповідного лісу. Ядвіга.

#казки #фентезі #фентезікохання #гумор #книги #читати #читатимодно #читатиукраїнською #книгиукраина #книгионлайн #букнетукраїна #букнет #books #booknetua #booknet #bookstagram

Оригінал статті на Букнет: Нова частина казок – “Привіт, татку!”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"