Нова частина казок – “Привіт, татку!”

Нова частина казок – “Привіт, татку!”

Нова частина казок – “Привіт, татку!”

«Казки Заповідного лісу. Ядвіга.»

– Навмисно відро біля дверей поставила? – посміхнувся Василь, трохи посвітлівши обличчям, і ближче до них підійшов.

– Так, знала, що хвіст свій намилиш і куди теж здогадувалася. Натура у вас така, – зітхнула Ядвіга. – Іди давай, Василю. Я за годину тобі зілля з інструкцією занесу, будеш випоювати занозу свою. На плиті їжа стоятиме для тебе і для неї. Їй зараз тільки легке та ріденьке можна. Одяг її червоного кольору я спалила, поки в моїй одежі походить. Усе червоного кольору протягом року не носити, взагалі не носити. І ще, княже, надумаєш біля її ліжка вовком сидіти, так і знай, я до тебе бліх підселю, голодних, злих, замучишся виводити.

– Яда, – обурився Василь.

– Що Яда? Ти сім років не міг з нею поговорити, ну добре спочатку маленька була, ну а потім-то? Їй же вже двадцять два, чи вона досі для тебе маленька? – обурилася Ядвіга. – Один псиною навколо своєї істинної пари ходить, друга рибою до свого обранця припливає. Один одного кращий, мови не маєте, та ні, ви мізків не маєте!

– А рибою хто припливав? – здивувався перевертень.

– Воно тобі не треба, про свої вчинки краще думай, – зітхнула Ядвіга.

– А я дивлюся вас привітати можна? – вовк розглядав зап’ястя Ядвіги і на Фініста подивився, посміхнувся.

– Себе привітай, – уїдливо сказала Ядвіга. – Іди давай, Василю. Я відчуваю, що у Лікі сон неспокійний став, прокидається, а вона й так натерпілася, їй нервувати зараз не можна. Прийміть себе, тоді розкажете, що з вами сталося. У мене три доби пробудете, потім можеш дівчину до себе забирати, врахуй їй зараз потрібний спокій.

Казки Заповідного лісу. Ядвіга.

#казки #фентезі #фентезікохання #гумор #книги #читати #читатимодно #читатиукраїнською #книгиукраина #книгионлайн #букнетукраїна #букнет #books #booknetua #booknet #bookstagram

Оригінал статті на Букнет: Нова частина казок – “Привіт, татку!”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"