Меню

Нова робота в жанрі стімпанку – Сталевий Павук

Букнет Нова робота в жанрі стімпанку – Сталевий Павук

Нова робота в жанрі стімпанку – Сталевий Павук

Я починаю нову повноцінну роботу над історією в жанрі стімпанк. Хто не знає, це елемент фантастики, в якому весь технічний прогрес будується на парових машинах. Незалежно від складності механізму – електроніка повністю відсутня, або сведена до мінімума. Сталевий Павук – пригодницький стімпанк, що дозволить провести прекрасно кілька вечорів за читанням.

Анотація

Під час ремонту автомобіля минулої епохи, Василь, Іван та Ліза випадково дізнаються велику таємницю Нового Едему. Це змушує задуматися про втечу. Виявляється, що Мустанг минулої епохи, модернізований паротурбінами замість дизеля потужніший сучасних парових аеромобілів. Це дає шанси не лише на порятунок, але й на продовження розкриття, можливо, найбільшого обману в сучасному 2212 році.

Запрошую до нового світу, дивного та незрозумілого, де присутні літаючі машини, величезни дирижаблі, громіздкі механізми, що нагадують різноманітних тварин і Новий Едем, місце, яке раніше було крихітним містечком, а тепер перетворилося в один із центрів виживання для людства!

Оригінал статті на booknet.com: Нова робота в жанрі стімпанку – Сталевий Павук

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення