Меню

Нова книга на старті!

Букнет Нова книга на старті!

Нова книга на старті!

Мої шановні читачі!

Тому я навіть не думаю прощатися з вами і одразу відкриваю сторінки нової книженції моєї нової улюбленої історії про труднощі, інтриги та силу кохання, для якого немає нічого неможливого!

Новинка “Королівство у спадок: нагорода чи покарання” вже чекає на вас за цим посиланням: https://litnet.com/uk/book/korolvstvo-u-spadok-nagoroda-chi-pokarannya-b141784

Не буду багатослівною. Тут ви знайдете легкий ненав`язливий гумор, справжнє кохання, сильніше за всі перешкоди, придворні інтриги, небезпеку, вірну дружбу, питання довіри і влади, сімейні цінності. Ну і, звісно, жарти, пристрасть і ніжність)))

Анотація:

Бути улюбленою племінницею короля геть не просто. Постійно доводиться відбиватися від армії прихильників, отримувати дорогі подарунки, а перед Днем народження хоч тікай із дому: милий дядько не стримається і неодмінно влаштує бал на весь світ. Та що там, якщо навіть умираючи, він не залишив мене без спадку і останнім наказом вручив ціле королівство, а власного сина вислав у провінцію. І що мені тепер робити, юній королеві без досвіду і з ворогами в особах вдови короля, ображеного кронпринца і голови моєї охорони, який сам ніяк не визначиться чи хоче мене вбити, чи звабити? Але я присягалася дядькові не здаватися, то ж, якщо я — Енні Вілсон, то ще побачимо хто кого.

Оновлення за графіком: наступний розділ на третій день після попереднього. Потім буде тричі на тиждень.

Дякую за увагу! 

Вам сюди https://litnet.com/uk/book/korolvstvo-u-spadok-nagoroda-chi-pokarannya-b141784 😉

 

Оригінал статті на litnet.com: Нова книга на старті!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення