Нова бібліотека Софії-Мудрості відкрита для користувачів

Нова бібліотека Софії-Мудрості відкрита для користувачів

Сайт Нової бібліотеки Софії-Мудрості відкрили для користувачів. Амбасадором проєкту виступає Олександр Ткаченко. Про це інформує пресслужба Міністерства культури.

“Відтепер усі охочі можуть ознайомитись з електронним зібранням головних древніх і найкращих сучасних текстів про мудрість, а також об’єктів культури, які її втілюють”, – йдеться у повідомленні.

NewLib – це електронне зібрання вагомих текстів і об’єктів культури про мудрість, релігію, філософію. Бібліотека поєднує одразу декілька форматів (книги, відео та аудіовізуальний контент) і тем: живопис, музику, архітектуру.

На сторінці проєкту в Facebook вказано, що нова бібліотека Софії-Мудрості – це зібрання найкращих цитат, авторів, текстів та аудіовізуальних творів про мудрість в усіх її проявах.

Що відомо

  • Нова бібліотека Софії-Мудрості — це спільний проєкт Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, Державної служби з етнополітики та свободи совісті та Національного заповідника “Софія Київська”.

Оригінал статті на Читомо: Нова бібліотека Софії-Мудрості відкрита для користувачів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року

Американський поет, видавець і активіст, один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року у Сан-Франциско. Причиною смерті стало інтерстиціальнеХвороба курців зі стажем пон

“Нехай люди лають, аби не мовчали”. Інтерв’ю з Лесею Українкою

Українська письменниця Леся Українка стала культовою через свій бунтівний характер (від нього – різкі висловлювання) та феміністичні погляди, що наприкінці ХІХ століття були не просто прогресивними, а скандаль

Історії мають бути дописані! :)

Щиро дякую всім за поради та коментарі у блозі “Заморожена історія))”, які допомогли мені надихнутись дописувати книгу “Сьомий Релікт”!

Тепер у неї нова обкладинка, нова “фаза” та кілька нових розділів)) Тож,

Досвід переїзду або кілька слів про першу книгу.

Вітаю! Доки я не створила нічого нового, а у “Ляльковода” продовжують зростати перегляди та коментарі вирішила повернутися у часі назад й розповісти про свою першу велику книгу під назвою “Прах під золотою горою”,

Кастинг акторів до зйомок блокбастеру про драконів

За визначенням, на відміну від наукової фантастики, в фентезі може бути скільки завгодно фантастичних припущень. То чому б не припустити, що по роману «Ми — дракони» знімається блокбастер? Запрошую всіх прийняти

Перейти до блогу