Меню

Не рекомендую…

Букнет Не рекомендую…

Не рекомендую…

Не просто рекомендую, а наполягаю, що вам, мої читачі, ці книги сподобаються))

Анна Котляревська з її книгою в процесі “Порочний постріл”

Взагалі, люблю кримінальні історії, триллери і історії про кохання. Але не солодкі сопливі історії, а щоб герої викликали ненависть, рівноцінну любові до них. Це саме така історія. Марка вже хочеться вбити, але, здається, симпатія до цього поганця не менша. А Мері… хочеться струснути її за шкірки і сказати: агов, дівко! Куди ти вляпалася?!

Цікаво? Тоді натискайте на картинку. Вона клікабельна.

Не так давно познайомилася з іншою привітною і талановитою авторкою Букнет: Улясею Смольською. 

Серед її творчого доробку мене зацікавила історія (Без)надія, яку я б не вагаючись віднесла до жанру триллер. Не дивуйтеся, жіночі романи теж бувають різними. Читаючи про запальну зустріч Хоуп та Еріка, швидкий розвиток їхніх стосунків, я на мить спіймала себе на думці: а що ж буде далі, якщо герої вже в перших главах разом? І тут на мене чекав дуже великий облом. Не тому, що вони то розбігалися, то збігалися. Зовсім ні. Уляся так закрутила сюжет, що я не спала пів ночі в тремтливому передчутті і не могла заспокоїтися, поки не дочитала книгу. На щастя, книга вже завершена. Історія не для слабкодухих, попереджаю) 

Вже закортіло поглянути, а що ж там такого особливого?

Тоді натисніть на зображення.

Приємного вечора за чашечкою чаю та цікавими книгами.

 

Оригінал статті на litnet.com: Не рекомендую…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення