Не блудом єдиним…або поради конкурсантам =)

Не блудом єдиним…або поради конкурсантам =)

Не блудом єдиним…або поради конкурсантам =)

Привіт)) На конкурс “Потайсвіт” пройшло модерацію цілих два твори і я дуже рада цьому…)) Однак, обидва автори писали про одну і ту саму містичну українську істоту, а саме про Блуд… Навіть назви творів дуже схожі. Хоча самі роботи доволі цікаві, я модерувала обидві =))
До речі, почитати їх можна тут.

Зараз залишу вам картинку з назвами істот, які потім можна буде погуглити =))

Можливо, ця картинка надихне вас на створення оповідання для конкурсу: 

Сподіваюсь, комусь ця інформація буде корисною))

О, і ще одна порада…)) перед тим, як почати писати оповідання для конкурсу, вбийте тег “потайсвіт” в пошук за тегами і гляньте, на які теми вже писали…)) Навіть якщо роботи ще нема в конкурсі, за тегом ви її вже побачите =)) Зараз вже є 6 робіт з даним тегом 😉

Авжеж, ми не забороняємо писати про однакових істот, і всі роботи, які відповідають тематичним критеріям конкурсу, пройдуть модерацію. Але я все одно раджу вам пошукати щось нове і унікальне, бо твір переможця буде публікуватися аж в третьому потайсвіті… уявіть, скільки містичних істот ми вже використали до цього…)) Власне, я, як член журі, вважаю дуже важливим аспект унікальності.

Крім того, пам’ятайте, що перші твори в будь-якому конкурсі автоматично отримують більше уваги читачів на початковому етапі публікації твору…)) Це порада всім авторам для участі в будь-якому конкурсі, не тільки в нашому =)

Ну і авжеж, пам’ятайте, що з анотації та самого твору має бути зрозуміло, що ваш твір відповідає тематичним умовам конкурсу, бо інакше твір буде відхилено модерацією.

=)) Ваша Влада Холод. =)

 

 

Оригінал статті на Букнет: Не блудом єдиним…або поради конкурсантам =)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"