Нещодавно початок, а вже кінець

Нещодавно початок, а вже кінець

Нещодавно початок, а вже кінець

Чесно, то емоції переповнюють і писати ці слова зовсім не хочеться. Зараз йду наберу ванну із піною аж до стелі. Бокал ігристого, флакон арома-олій у ванну, приємна музика і можливо ваші привітання(тут сердечко мало би бути). “Принцип” завершився на своїй 111сторінці, немаленькій цифрі. Якщо все підсумувати, то це перша НОРМАЛЬНА і завершена книга. На моїй колишній сторінці була завершена книга, але на мою думку не така цікава і лише 60 сторінок. Тоді я так не раділа. 

“Принцип” закінчився на не дуже веселій ноті так, як я і обіцяла на початку. ОБЕРЕЖНО, ДАЛІ СПОЙЛЕР, ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ ЧИТАВ ЩЕ.

ССССССССССССССССППППППППППППППОООООООООООЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЛЛЛЛЛЛЛЛЛЕЕЕЕЕРР

Смерть Евеліни наприкінці не була несподіванкою в останній главі, адже до того і йшло. Багато хто думав, що вб’є її Данте чи ще там хтось, але ніхто не думав, що з’явиться якийсь старий Домінік. Сьогодні я написала епілог від мертвого і це кінець. Не можу натішитися галочкою, що стоїть поруч з обкладинкою книжки( тут має бути смайлик з сердечками).

Наступну книгу точно не буду поблікувати найближчим часом. Не знаю чи на довго мене вистачить, але як я писала у книзі “надія помирає останньою”. Буду ставити букнет на ключик аж до літа, коли з’явиться більше вільного часу і відпустка( тут такий радісний смайлик).

Внизу залишила колаж, з яким у мене асоціюється наступна книга. Звичайно з нього можна зрозуміти, що там буде про любов(ну як завжди) і щось з парижом(тут здивований смайлик), хоча чесно дуже вже хочеться написати щось істричне. Але все потім…

 

Впринципі, що я хочу сказати, це те, що до літа хочу назбирати на “Принцип” хоча б 100 зірочок і більше підписок. Надіюся у нас це вийде, а після цього я розірву букнет своєю новинкою.

Якщо у мене в планах зникнути з букнету практино на всю весну, то це не означає, що я тікаю від вас на весь сезон! Я буду в інстаграмі кожен день, де буду постити короткі історії життя(навіть дуже смішні), свої вірші і всяке на інші жанри. Просто спішіть сюди @eda_kampi

Електронка- ek.booknet@gmail.com

Дякую усім читачам “Принцип” і особливо тим, хто були зі мною до останнього і підтримували в коментарях.

Ваша Еда Кампі(тут сердечко).

                                              (оце і означає пиши щось на ноуті, привикла, щоб смайли були)

Оригінал статті на Букнет: Нещодавно початок, а вже кінець

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"