Меню

Неформат №1

Букнет Неформат №1

Неформат №1

Хотів продовжити цикл оглядів Поросячий Огляд, але передумав. От так. Мужик слово дав, мужик слово забрав.

А що ви хотіли? Мистецтво потребує жертв і принесемо в якості жертви на алтар мистецтва чужі очікування. Не свої ж. Життя одне і воно має бути за вашими правилами. А першим пуктом правил є те, що ви можете самі міняти правила xD

Я думав, зможу робити огляд на все, що мені дадуть, але помилився. Всі з впертістю шукали в поросячому рилі людські риси і старалися завернути мене з тої слизької стежини, але раз пустили порося під стіл, то зараз не жалійтеся.

Якщо ви хочете знайти тут розумні фрази типу конфлікт, зав’язка чи то пак кульмінація або композиція, маю вас розчарувати. А тих, хто тих слів боїться, можу запевнити – тут ви такого, що могло б задіти ваші неокріпші уми не знайдете, а тому можете спокійно читати далі xD

В мене є одна погана звичка – я рідко дочитую щось до кінця. Не завджи бачу раціональність в продовженні процесу заради самого процесу. Тому ще раз наголошую: в мене все максимально суб’єктивно!

Багато я прочитати не встиг, а тому просто скажемо, що я не хочу спойлерити і світити якісь сюжетні моменти xD

Першою, про кого мені б хотілося написати це: Ворожеска А саме її: Іскра

Я не буду довго розписувати про твір, просто в трохи неадекватній нестандартній манері опишу свої шизоїдні припущення відчуття. І тут я не жартую.

Знаєте, є такий рід людей. От до прикладу: лежить дохлий бобер на дорозі. Та і герць з тим, всі їздять обаббіч і навіть погляд туди не повернуть, але от є люди, яким дуже важливо потикати в того бобра палкою.

Не питайте мене чому, я і сам не знаю, єдине – до таких людей і належить вищезгаданий автор xD

Зрозумієте, коли почнете читати.

Поки ви в култьтурному шоці від таких порівнянь, опишу те, заради чого і став писати весь огляд. Увага! – далі піде єдине серйозне речення без підтексту: В даного автора мені, особливо, сподобався стиль написання складними реченнями. От чесно. Самі переконаєтеся.

Довго писати не буду, не люблю много букаф затягнутих оглядів. Хотілося б побачити щось з реалізму в її/його чпуй по ніках поймеш описанні. 

Як і завжди, маю сказати про щось, що не сподобалося. Я людина вредна із витонченим смаком, причому спірним однозначним, але мені не було достатньо з анотації все-таки опису постапокаліптичного світу. Хто, від кого ховається, чому? В деякому розумінні, головна героїня з усіх сил буде старатися компенсувати ту прогалину.

Всім тим, хто хоче мене запитати, як, оце все вищесказане, можна іменувати оглядом чи критикою, хочу обгрунтовано порадити – дивіться на ноги, коли заходите до хати. Зараз сезон кліщів і, взагалі, багато мишей може набігти до хати бо зараз осінь і стає холодно. Маю надію, мої аргументи вас переконали, або шоб вас ті миші з кліщами заїли.

Всім піс!

Особливо обдарованим, ще раз кину лінк на твір Агонь

 

 

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Неформат №1

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення