Непережиті емоції. Сила, чи слабкість?

Непережиті емоції. Сила, чи слабкість?

Непережиті емоції. Сила, чи слабкість?

Що відбувається з нами, коли ми кидаємо на півшляху свої емоційні травми? 

Люди часто бояться переживати свій біль, що призводить до виникнення емоційних травм і, як наслідок, емоційних блоків в тілі. 

Коли стається щось травматичне в житті, ми починаємо шукати причини, виходи і полегшення, або намагаємося абстрагуватися. Але біль і травма нікуди не діваються, вони залишаються всередині нас і перешкоджають відчуттю повноти життя і радості. 

Ми думаємо про те, як могло бути, якби не… 

Через непрожиті до кінця психологічні травми, негативні емоції продовжують відвідувати нас рік за роком, доки ми не навчимося жити з цим “фоновим” болем: “Ну, так вийшло, це мій хрест і мені його нести до кінця”. 

Окрім внутрішнього невдоволення, депресії, хвороб, непережиті емоції формують події в нашому житті. Вони шукають можливість втілитися, врешті решт, повною мірою, щоб людина їх пережила і відпустила. 

Так сталося і зі мною. Я 12 років носила в собі душевний біль, доки він не вирішив втілитися у романі “Ловець долі”. Я присвятила його синові-аутисту, якому зараз 17 років. Так, роман майже 5 років пролежав на полиці, доки я вирішила опублікувати його на Букнет.  Тоді, одного дня, я сказала собі, що досить ховатися за болем. Треба лікуватися творчістю. Я згадала слова гурту “Не Ангели” з пісні “Роман”.

Когда-то однажды мы все равно ответим за все,
И замок бумажный – красивый, но, поверь мне, не то,
И то, что я в тебе теряю душу, и то, что верю словам.
И что люблю тебя и ненавижу, но я тобой дышу.
Припев:
И о тебе я напишу красивый роман,
В котором я останусь с тобой.
Где никому тебя не отдам,
Ты мой, только мой.
А пока не важно то, что будет потом,
Не важно то, что было до нас.
Не нужно думать нам ни о чем.
Весь мир сейчас для нас.

Так народилася перша книга циклу “ЛОВЕЦЬ ДОЛІ”. Ніхто не знає, скільки я плакала, раз по раз перечитуючи розділ “Ініціація”, скільки душевних сил мені коштували торкатися до придонних вод мого душевного болю, доки одного дня помітила, що більше не плачу. О, диво! Невже задавнені задавлені емоції, які роками спустошували мене, пережито, і я можу вдихнути спокійно і почати нову сторінку у житті? Так народилася ідея нової книги циклу “Стрілець часу. Елізіум”. 

Так ось, моє питання до вас, любі мої, чи переживали ви свої внутрішні емоційні травми до кінця, і чи лікувалися літературною творчістю? Можливо, у вас є свої способи боротися? Поділіться, будь ласка, зі мною. Будем щирими один з одним. Воно того варте! 

Оригінал статті на Букнет: Непережиті емоції. Сила, чи слабкість?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"