Неочікувана мотивація. Частина 2

Неочікувана мотивація. Частина 2

Неочікувана мотивація. Частина 2

Вітаю всіх читачів цього блогу.

 

Насамперед хочу хочу зізнатися, що також багато разів піддавався провокацій й страху в якихось справах, тому шукав допомогу в книгах, відео, про те, як світові гіганти досягли своєї цілі. 

 

Можливо хтось напише в коментарях, що це дурниці, що неможливо дістатися такого ж результату, як вони?! Але ви задумайтеся. Ніхто не зміг добитися успіху за маленький період часу. Тобто! Якщо ви й насправді зацікавлені, то почнете читати біографії багатьох видатних діячів й відразу зрозумієте, що у кожної пішло на їхню ціль не менше десяти а то і більше років.

 

Тепер, якщо ви хочете почати займатися чимось то непотрібно давати собі маленький період часу.

 

— — —

 

Можливо дехто боїться відкрити себе своїм рідним й друзям, бо бояться, що їх осудять й почнуть цькувати за їх справи й назвуть ваше хобі або навіть ціль, пустою тратою часу. Не звертайте на, це увагу. Такі люди бояться, що вам насправді вдасться дістатися вершини й тоді вони почнуть цькувати себе.

Таких людей можна віднести до відра з крабами. Гарна метафора. Суть полягає, в тому, що краби з легкістю можуть поодинці вилізти з відра, але їх побратими відразу починають тягнути знову в середину. Так само відбувається і в людей. 

Люди починають вас тягнути донизу коли розуміють, що ви насправді готові вилізти з відра.

Знайдіть в інтернеті чітке описування цього прикладу. Запевняю вас, що не пожалієте!

— — —

 

Якщо всі поради виглядають для вас занадто важкі й незрозумілі, тоді представляю для вас невеликі картинки підтримки, які надає мені моя любима програма мого годинника!

 

— — —

 

ВИБАЧТЕ, АЛЕ БУВ ЗМУШЕНИЙ ВИДАЛИТИ ФОТОГРАФІЇ ПО ПРОХАННІ БУКНЕТ.

ЯКЩО ХТОСЬ БУДЕ ЦІКАВИТИСЯ, ЩО ТО БУЛИ ЗА ФОТОГРАФІЇ, ТО ПИШІТЬ НА МІЙ ФЕЙСБУК.

ВИБАЧТЕ!

 

— — —

 

Також хто ще не прочитав продовження історії 11.11.2019. Останні нотатки, не втрачайте час, бо вже завтра буде наступне оновлення.

 

— — —

 

Пишіть свої варіанти в коментарях!

 

​​​​​​​​

Оригінал статті на Букнет: Неочікувана мотивація. Частина 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"