Невже він і є той самий?

Невже він і є той самий?

Невже він і є той самий?

Сьогодні я виклала главу 5 в книжці “Ти руйнуєш мене, але я продовжую тебе кохати”. 

Ця історія не залишить вас байдужими, ця історія проникне у ваші серця, тож біжіть і зберігайте її та залишайте свої коментарі. 

Що ви прочитаєте в 5 главі?

“Мій мозок зовсім припиняє роботу, коли я знаходжусь в декількох сантиметрах від накачаного тіла містера Коліна. Його запах п’янить мене і я розчиняюсь від його м’яких губ.

Цей поцілунок змушує моє тіло піддатись іще ближче і втонути в цих накачаних руках. Проте казка не може продовжуватись вічність”

“З кабінету ректора виходить містер Колін. Його обличчя окутане страхом, в його руках коробка з речами, а на очах видніються сльози. Він кидає на мене зломлений погляд і моє серце розривається на шматки.”

Оригінал статті на Букнет: Невже він і є той самий?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу