Небуття

Небуття

Небуття

Спочатку не було нічого. Уявляєш? Взагалі нічого. Ні сонця, ні неба, ні землі, ні води, ні світла, ні темряви… Абсолютна порожнеча. Жодного руху. Жодного звуку. Жодної думки.

Чи можеш ти собі уявити безмежне чорне Небуття?

Тут не було смерті, тому що не було життя. Нічого не було. Лише суцільна самотність.

І так тривало б завжди, адже не існувало і часу, і простору, якби в нетрях того неіснування у Першого не виникло крихітне бажання. Бажання Бути…

Саме з цього бажання починається вся ота велика історія. Уся та довга, а інколи нескінченна дорога під назвою Життя.

Ти питаєш, що мене лякає? Уяви, якою мала бути та самотність у єдиного бажання Бути, поміж нескінченого простору “немає”. Уяви, як то жахливо не мати абсолютно жодної ідеї що робити та куди рухатися далі!

За цим бажанням, Перший мав друге, що позбавить його самотності. Адже, як можна бути певним, що ти існуєш, якщо поруч немає ще когось, хто вкаже тобі на це. Хто самою присутністю підтвердить твоє буття!

Так виник Другий. А разом з ним виникла Ідея. Великий задум, план, як його згодом охрестили. Творити, змінювати, експериментувати. Небеса вже не були порожніми, тому що почалося втілення. Іноді бажання буває настільки яскравим та дужим, що воно починає творити щось самостійно. Воно змінює все довкола, допоки не стане зрозумілий результат. Тоді теж так було. Бажання Творити було сильнішим і воно перемогло Небуття. Заповнило те велике та порожнє Ніщо – змістом та метою. То був Сенс. Іноді потрібно нагадувати собі, знову і знову, що все колись починалося з порожнечі. Та сила буття створила сенс для всього. Велике завжди починається з маленького. Так з’явилося життя… Від маленького до великого — тепер йому було місце для існування. Заразом із життям виникла смерть, адже циклічність в природі то закон Всесвіту.  

Та було ще третє бажання. Щоб розчинити безмежну порожнечу, потрібно ще відчувати. Мало просто хотіти бути й хотіти бути разом. Потрібно Відчути любов до життя! Лише тоді життя від імовірності стане реальністю, від ідеї перетвориться у дійсність!

Тож, він забажав. Мати поруч Третього, того, хто буде любити життя і все, що створить його великий план.

Ото ж, ми говоримо про страх, пробач. Все надто легко, мабуть, думаєш ти. Та й взагалі, яке відношення мають ці слова до твого запитання? А от які.

Не можливість рухатися, думати, творити, плакати, радіти, відчувати подих вітру на шкірі, бачити сонячне світло, що мерехтить у кроні дерева, чути гуркотіння хвиль могутнього моря. Як то було в самому початку історії – це Небуття! Треба мати велику Волю та безмежну любов, аби подолати страх. Визнати себе та дозволити собі бути! Така моя відповідь і вона лише одна. Тож Небуття – от мій справжній страх. Страх не існувати ніколи. 

Оригінал статті на Букнет: Небуття

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"