На Netflix вийшла екранізація «Сто років самотності» Маркеса

На Netflix вийшла екранізація «Сто років самотності» Маркеса

У грудні 2024 року на стримінговій платформі Netflix вийшов серіал «Сто років самотності», який є першою екранізацію однойменного роману Ґабрієля Ґарсія Маркеса.

У ньому ідеться про родину в Макондо, вигаданому колумбійському містечку, заснованому їхнім патріархом Хосе-Аркадіо Буендіа. 16-серійний магічно-реалістичний серіал від Netflix висвітлює життя кількох поколінь родини, на яку вплинули кохання, війна і прокляття.

Авторами сценарію стали Хосе Рівера, Наталія Санта, Каміла Брюгес, Марія Каміла Аріас і Альбатрос Гонсалес, а співрежисерами — Алекс Гарсіа Лопес і Лаура Мора.

 

Сини Габріеля Гарсіа Маркеса — Родріго Гарсія та Гонсало Гарсія Барча — є виконавчими продюсерами серіалу. Стрічку знімали в Колумбії. Стримінг Netflix заявив, що це «один із найамбітніших проєктів у Латинській Америці на сьогодні, втілений у життя найталановитішими митцями з Колумбії та усієї Латинської Америки».

 

Клаудіо Катаньйо зіграв роль полковника Ауреліано Буендіа, Херонімо Барон — молодого Ауреліано Буендіа, Марко Гонсалес — Хосе-Аркадіо Буендіа, Леонардо Сото — сина Хосе-Аркадіо, Сусана Моралес — Урсулу Ігуаран, Елла Бесерра — Петронілу, Карлос Суарес — Ауреліано Ігуарана, Морено Борха — Мелькіадеса, Сантьяго Васкес — підлітка Ауреліано Буендіа.

 

 

«Сто років самотності» (ісп. Cien años de soledad) — роман Ґабрієля Ґарсія Маркеса, вперше опублікований іспанською 1967 року. Роман розповідає історію родини Буендіа, яка розгорталася у вигаданому місті Макондо – своєрідній метафорі Колумбії та Латинської Америки. Завдяки йому Габріель Гарсіа Маркес отримав Нобелівську премію з літератури в 1982 році.

В Україні роман виходив друком у видавничому домі «Всесвіт» і видавництві «Фоліо».

 

Як повідомлялося, уперше про екранізацію роману повідомили в 2019 році.

 

Чільне зображення: кадр із серіалу

Оригінал статті на Suspilne: На Netflix вийшла екранізація «Сто років самотності» Маркеса

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Юрій Андрухович — у короткому списку премії Нойштадта-2026

Український поет, прозаїк, перекладач, есеїст Юрій Андрухович увійшов до короткого списку американської премії Нойштадта 2026 року. Про це повідомляється на сайті організаторів премії —

У кінотеатрах США зʼявився фільм за мотивами повісті Стівена Кінга

У США вийшов у прокат фільм «Життя Чака» за мотивами однойменної повісті американського письменника Стівена Кінга. Про це письменник повідомив на своїй сторінці у мережі Х.
«Це фінальни

Стало відомо, скільки сплатили штрафу порушники мовного закону у бюджет

Порушники мовного законодавства з початку 2025 року сплатили майже 200 тисяч гривень штрафів. Про це мовний омбудсмен Тарас Кремінь повідомив в інтервʼю LB.ua.
За словами посадовця, цьо

У Словаччині на фестивалі BraK українки презентували переклади своїх романів

З 29 травня по 1 червня у столиці Словаччини відбувся міжнародний літературний фестиваль BRaK (Bratislavský knižný festival). Про це повідомили у соцмережах Українського інституту.

У п

Володимир Базилевський. «Крик з божевільні»

“Українська літературна газета”, ч. 5 (373), травень 2025
 
З НОВОЇ КНИГИ
 
ДО ОКЕАНУ
Планети гучний оргАн,
коморо землі, океан,
кити твої самогубці,
альбатроси по горло в мазуті,
дельфіни підранки.
 
Па

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"