На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

До Всесвітнього дня книги та авторського права Amazon виклав у вільний доступ 10 електронних книжок англійською мовою. Про це повідомляє Book Riot.

 

Завантажити видання можна до 24 квітня на сторінці Read The World, попередньо встановивши безкоштовний застосунок Kindle.

 

Зокрема, Amazon пропонує безкоштовно такі книжки:

 

  • You, Me, and the Colors of Life, Noa C. Walker у перекладі Lisa Reinhardt. Це зворушлива сімейна історія про Яніку та Томаса, про силу любові та силу прожити життя, наповнене радістю, незважаючи на усі труднощі.

 

  • At the End of the Matinee, Keiichiro Hirano у перекладі Juliet Winters Carpenter. Фантастична історія кохання Сатоші та Йоко, яких поєднує музика, однак відстань та нерішучість стають перепонами для цих стосунків.

 

  • A Single Swallow, Zhang Ling у перекладі Shelly Bryant. Це епічний та інтимний роман про спустошення війни, прощення, спокуту та стійку силу любові.

 

  • The Strange Journey of Alice Pendelbury, Marc Levy, у перекладі Chris Murray. Це дотепний роман від автора міжнародних бестселерів Марка Леві про несподівану подорож однієї жінки за своєю долею.

 

  • The Broken Circle: A Memoir of Escaping Afghanistan, Enjeela Ahmadi-Miller. Читачам пропонуються емоційні мемуари про виживання сім’ї, розділеної жорстоким та мінливим ландшафтом Афганістану на початку 1980-х.

 

  • The Son and Heir: A Memoir, Alexander Münninghoff, у перекладі Kristen Gehrman. Спогади голландського журналіста про дорослішання серед ексцесів, тріумфів та спустошення Європи після Другої світової війни.

 

  • The King of Warsaw: A Novel, Szczepan Twardoch, у перекладі Sean Gasper Bye. Події книжки відбуваються 1937 року в Польщі, коли боксер та злочинець Якуб намагається дати відсіч нацистській владі.

 

  • Return to the Enchanted Island: A Novel, Johary Ravaloson, у перекладі Allison M. Charette. У цьому романі молодий чоловік досягає повноліття серед міфів про свою острівну країну Мадагаскар.

 

  • Amora: Stories, Natalia Borges Polesso, у перекладі Julia Sanches. Це вишукана збірка новел, що досліджують складність любові між жінками. У Бразилії книжка отримала низку літературних премій 2016 року.

 

  • Some Days, María Wernicke, у перекладі Lawrence Schimel. Від номінантки на премію пам’яті Астрід Ліндгрен звучить зворушлива історія про сім’ю, безпеку та втрати.

Як повідомлялося, в Україні розпочала роботу електронна бібліотека «Librarius – тисячі книжок завжди з тобою». Застосунок вже доступний на iOS та Android.

 

Нагадаємо, Amazon вирішив не продавати книжки, у яких ідентичність ЛГБТК+ подається як психічне захворювання.

Оригінал статті на Suspilne: На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"