На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

До Всесвітнього дня книги та авторського права Amazon виклав у вільний доступ 10 електронних книжок англійською мовою. Про це повідомляє Book Riot.

 

Завантажити видання можна до 24 квітня на сторінці Read The World, попередньо встановивши безкоштовний застосунок Kindle.

 

Зокрема, Amazon пропонує безкоштовно такі книжки:

 

  • You, Me, and the Colors of Life, Noa C. Walker у перекладі Lisa Reinhardt. Це зворушлива сімейна історія про Яніку та Томаса, про силу любові та силу прожити життя, наповнене радістю, незважаючи на усі труднощі.

 

  • At the End of the Matinee, Keiichiro Hirano у перекладі Juliet Winters Carpenter. Фантастична історія кохання Сатоші та Йоко, яких поєднує музика, однак відстань та нерішучість стають перепонами для цих стосунків.

 

  • A Single Swallow, Zhang Ling у перекладі Shelly Bryant. Це епічний та інтимний роман про спустошення війни, прощення, спокуту та стійку силу любові.

 

  • The Strange Journey of Alice Pendelbury, Marc Levy, у перекладі Chris Murray. Це дотепний роман від автора міжнародних бестселерів Марка Леві про несподівану подорож однієї жінки за своєю долею.

 

  • The Broken Circle: A Memoir of Escaping Afghanistan, Enjeela Ahmadi-Miller. Читачам пропонуються емоційні мемуари про виживання сім’ї, розділеної жорстоким та мінливим ландшафтом Афганістану на початку 1980-х.

 

  • The Son and Heir: A Memoir, Alexander Münninghoff, у перекладі Kristen Gehrman. Спогади голландського журналіста про дорослішання серед ексцесів, тріумфів та спустошення Європи після Другої світової війни.

 

  • The King of Warsaw: A Novel, Szczepan Twardoch, у перекладі Sean Gasper Bye. Події книжки відбуваються 1937 року в Польщі, коли боксер та злочинець Якуб намагається дати відсіч нацистській владі.

 

  • Return to the Enchanted Island: A Novel, Johary Ravaloson, у перекладі Allison M. Charette. У цьому романі молодий чоловік досягає повноліття серед міфів про свою острівну країну Мадагаскар.

 

  • Amora: Stories, Natalia Borges Polesso, у перекладі Julia Sanches. Це вишукана збірка новел, що досліджують складність любові між жінками. У Бразилії книжка отримала низку літературних премій 2016 року.

 

  • Some Days, María Wernicke, у перекладі Lawrence Schimel. Від номінантки на премію пам’яті Астрід Ліндгрен звучить зворушлива історія про сім’ю, безпеку та втрати.

Як повідомлялося, в Україні розпочала роботу електронна бібліотека «Librarius – тисячі книжок завжди з тобою». Застосунок вже доступний на iOS та Android.

 

Нагадаємо, Amazon вирішив не продавати книжки, у яких ідентичність ЛГБТК+ подається як психічне захворювання.

Оригінал статті на Suspilne: На Amazon до Дня книги можна безкоштовно завантажити 10 електронних книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"