На Черкащині відсвяткували Всесвітній день письменника

На Черкащині відсвяткували Всесвітній день письменника

Співано-поетично пройшов Всесвітній день письменника у Черкасах. Напередодні та у день свята з різними читацькими аудиторіями зустрічалися письменниці: Світлана Горбань, Катерина Вербівська та Ганна Григорович.

Світлана Горбань
Катерина Вербівська
Ганна Григорович

Пройшло традиційне святкове дійство «Весна. Шевченко. Україна». Незмінним ведучим був голова ЧОО НСПУ Володимир Поліщук. Із вітальним словом виступила Людмила Фіть, начальник управління культури ЧОДА.

Володимир Поліщук і Людмила Фіть

Відбулися врочистості з нагородження письменників НСПУ. За активну життєву позицію, велику творчу роботу та внесок у розвиток літератури рідного краю пошановані: Катерина Вербівська «Почесною відзнакою НСПУ» та численними грамотами і подяками різних рівнів нагороджено цілий ряд письменників.

Катерина Вербівська

Слово про Тараса Шевченка мовив Василь Пахаренко, професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Василь Пахаренко

Із власними творами про Шевченка та Україну виступили: Тетяна Брукс, Олександр Солодар, Оксана Дуплій, Оленя Мяус, Оксана Галаєва.

Тетяна Брукс
Олександр Солодар

Весну оспівували: Валентина Коваленко, Ганна Клименко-Синьоок, Катерина Вербівська.

Валентина Коваленко

Гуморили Іван Дубінін і Анатолій Горбівненко.

Іван Дубінін і Анатолій Горбівненко

Музичним орнаментом поетично-прозового віншування служили гурти «Хрещатик» та «Черкаські козаки».

Гурт «Хрещатик»
Гурт «Черкаські козаки»

Чільна світлина — Спільна світлина учасників

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На Черкащині відсвяткували Всесвітній день письменника

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"