“На краю кохання” Нарешті продовження))

“На краю кохання” Нарешті продовження))
Доброго ранку, мої найкращі читачі! Ось і минули вихідні, тому, як і обіцяла, продовження дилогії
уже на Букнет!
На краю кохання
Анотація
Переступивши через край, уже і не розібрати, де закінчилася ненависть, і почалося кохання. Шкода лише, що край – це не межа… Щоб здобути своє щастя, потрібно добре постаратися, адже навколо занадто багато людей, котрі хочуть зруйнувати наші почуття.
Переступивши край ненависті, ми підійшли до іншого краю. І що буде після того, як ми і його пройдемо? Чи досить нам сил, щоб зберегти те, що здобули?
Зупинившись на краю кохання, що обрати: зробити крок вперед чи відступити назад?
Сподіваюся, що продовження буде не менш цікавим. Не забувайте коментувати та залишати зірочки, якщо вам подобається)
Також хочу нагадати, що завершення книги Я буду боротись за нас уже 7 травня! У вас ще є можливість придбати книгу за зниженою ціною) Після завершення ціна зросте!
Також не варто забувати про мою групу в Фейсбук, адже усі новини та розіграші лише там.
https://www.facebook.com/groups/681854442530533/
Спасибі за те, що читаєте мої книги. Я люблю вас усіх!
Гарного дня та багато цікавих книг в бібліотеку)))
Оригінал статті на Букнет: “На краю кохання” Нарешті продовження))
Блог
Добрі поради від Всесвіту.Добрий вечір, мої любі!
Слава Україні дорогі читачі й колеги
Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги
Покликання або Добрі Поради від Всесвіту
і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих
86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа
«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.
Захід зібрав повну залу Літературного целанівського
Моє Ца прогресивні домогосподаркиПишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.
Остання знижка на передплату ГрішнаЛюбі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться.
Не пропустить можливість купити зараз по заниженній
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.
Коментарі
Дуже легка захоплююча неможливо відірватись чекаю продовження.