На книжкову сферу в 2021-му з держбюджету виділять понад 150 мільйонів

На книжкову сферу в 2021-му з держбюджету виділять понад 150 мільйонів

На забезпечення діяльності Українського інституту книги, підтримку книговидавничої справи та популяризацію української літератури у світі у 2021 році в державному бюджеті передбачений 151 млн 665 тис. 700 грн. Держбюджет Верховна Рада ухвалила минулого тижня.

 

Зокрема, 101 млн 665 тис. 700 грн державних коштів виділять на видатки споживання, що включають 14 млн 460 тис. 100 грн – на оплату праці та 112 тис. 500 грн – на комунальні послуги та енергоносії. Ще 50 млн грн передбачені на видатки розвитку.

 

Водночас на забезпечення функціонування Українського культурного фонду, у тому числі здійснення Фондом заходів з підтримки проєктів передбачені 697 млн 438 тис. 800 грн, на забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів – 1 млрд 17 млн 99 тис. 600 грн.

 

Усього у наступному році Міністерство культури та інформаційної політики України отримає 11 млрд 678 млн 289 тис. 100 грн, з них Апарат Міністерства культури та інформаційної політики України – 7 млрд 764 млн 657 тис. 600 грн.

 

У тексті закону зазначають, що видатки визначені з урахуванням необхідності створення дієвих механізмів державної підтримки закладів культури для реалізації ними творчих проектів через систему грантів, державної підтримки в організації та проведенні культурно-мистецьких заходів, забезпечення державної підтримки розвитку та застосування української мови, створення нових україномовних постановок, проведення гастрольних заходів національними театрами з метою популяризації здобутків національної культури, відновлення збереження та увічнення національної пам’яті, державної підтримки національного кінематографу, надання підтримки виробництву, демонструванню і розповсюдженню національних фільмів в Україні та за кордоном.

 

Нагадаємо, що 2020 року на забезпечення діяльності Українського інституту книги, підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі був виділений 101,1 млн грн.

 

У липні Кабінет міністрів України погодив виділення 150 млн грн на гранти через Український інститут книги.

Оригінал статті на Suspilne: На книжкову сферу в 2021-му з держбюджету виділять понад 150 мільйонів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Російські письменники були свідками Української революції 1917–1921 років

Історія останніх 100 років хоч і була нібито недавно, але досить сильно спаплюжена радянською цензурою та пропагандою. Мало хто в СРСР наважувався відверто писати про побачене та почуте в ці буремні рок

Перейти до блогу