Меню

Наші враження

Букнет Наші враження

Наші враження

Привіт усім! Вас вітають Angelnik та Інка Вікторова! Сьогодні вийшов другий розділ нашого фантастичного твору Втеча і ми б хотіли трохи поділитися своїми враженнями від спільної праці))

Інка Вікторова: Так, дійсно, спільна робота – то неймовірно цікаво, але й дуже відповідально. Врахувати бачення та бажання відразу обох авторів – велика справа! Та я вважаю, нам це вдається. І все завдяки взаємній підтримці й порозумінню.

Angelnik: Чути одне одного надзвичайно важливо! І це, на мою думку, можна віднести не лише до спільної праці, а й до життя загалом. В нашому випадку, пишеться легко, зокрема через те, що ми, як то кажуть, знаходимося на одній хвилі, даємо поради один одному та маємо загальну картину того, що хочемо показати читачеві.

Інка Вікторова: Так, писати й справді легко! Нік постійно мене смішить та підбадьорює. Наше спілкування – це суцільний позитив! А що ще потрібно жінці? Міцне плече та гарний настрій)) І можна творити! Я безмежно рада, що ми знаходимося на одній хвилі, яка несе нас по фантастичному сюжету! І сподіваюся, що вона так само захопить наших читачів))

Angelnik: В мене також надзвичайно приємні враження та емоції від спільного написання з Інною! Насамперед, це абсолютно легке спілкування, що безумовно відображається у не менш легкому написанні книги. Нам завжди цікаво і приємно читати ідеї й частини твору одне одного. А тепла атмосфера, яка супроводжує роботу, тільки додає наснаги та мотивації створити для читачів дійсно захопливу пригоду.

Тож, ми щиро сподіваємося, що наша історія, в яку ми вклали частинку себе, прийдеться вам до смаку! Будемо безмежно вдячні за будь-які коментарі та оцінки! Дякуємо!

Оригінал статті на litnet.com: Наші враження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення