Національна опера у Києві відновлює свій репертуар: вистави та дебюти

Національна опера у Києві відновлює свій репертуар: вистави та дебюти

Протягом найближчих трьох місяців — лютого, березня та квітня — Національна опера України планує повністю відновити весь оперний репертуар театру. На поціновувачів чекатимуть і нові творчі роботи провідних солістів оперної трупи. Про це повідомляє vechirniy.kyiv.ua.

Як розповів головний режисер Національної опери України Анатолій Солов’яненко, у найближчій «Мадам Баттерфляй» (6 лютого), головні партї вперше виконають Оксана Крамарєва (Чіо-Чіо-сан) та Дмитро Кузьмін (Б.Ф.Пінкертон).

У партії Адальжізи у «Нормі» дебютуватиме Ірина Петрова, партії Фауста та Мефістофеля готують Дмитро Іванченко та Сергій Ковнір, одразу над двома Пуччініївськими героями — Марселем у «Богемі» та Джанні Скіккі в однойменній опері працює Ігор Євдокименко.

10 лютого у партії Жоржа Жермона дебютуватиме на Київській сцені дипломант Міжнарожного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької Степан Дробіт, у найближчій виставі «Кармен», уперше на нашу сцену, у партії Мікаели, вийде Анастасія Поважна (вихованка Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, клас професора Олександра Вострякова), у березневому «Євгенії Онегіні», у партії Ольги, дебютуватиме Олена Скіцько (НМАУ, клас доцента Геннадія Кабки).

У лютневих та квітневих виставах театру візьме участь уславлена Людмила Монастирська.

Загалом, на поціновувачів оперного мистецтва у найближчі місяці чекає близько 30 різноманітних оперних назв.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»

Фото з архіву «Вечірнього Києва»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Національна опера у Києві відновлює свій репертуар: вистави та дебюти

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

❤️❤️❤️новинка❤️❤️❤️

Кохані,

Кортить вже поділитися з вами новинкою. Дату поки не оголошую, але найближчим часом стартуємо.

Отже,

жанр: еротика, сучасний любовний роман

#різниця у віці

#владний герой

#одержима пристрасть

#брудні таємниці

#героїня

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"