Нас уже 700!

Нас уже 700!

Нас уже 700!

Привіт!

Підсумки минулого року я вже підбивала в попередньому блозі, а тепер хочу трішки поділитися планами, які я нещодавно підкоригувала. Можливо, виною тому прагнення до змін, яке часом мене охоплює, чи все ж так вплинув перехід нашої планети до ери Водолія)) але мені захотілося трішки змінити жанрові рамки своїх майбутніх творів.

Досі я писала багато фантастики, фентезі і містики. Дуже вдячна всім, хто читав і продовжує читати твори, написані у цьому жанрі. Також побачила, що великою популярністю в читачів користуються історичні романи. Тому буду й далі працювати в цьому напрямку. Після завершення “Лицаря і королеви” я планую продовжувати досліджувати сторінки нашої історії та історії інших країн. Хочу це зробити у вигляді біографічних романів із життя відомих нам усім особистостей, подавши їх у художній формі ( як це було з “Тисячею років”). Більше того, я вже визначилася із загальною тенденцією цього циклу – це будуть книги про жінок, які потрапляли в складні життєві обставини, але виходили з них переможницями, доводили всьому світові, що за своє щастя варто боротися і  відстоювали своє право на свободу, на те, щоб не бути іграшкою, жертвою в чужих руках. Мені дуже болить ця тема, і я завжди виступаю проти “прикрашування” та ідеалізування стосунків “тиран-жертва”, проти смакування страждань та  “стокгольмського синдрому”. От через це я на деякий час відступаю від казок та фентезі ( не назавжди, звісно), і хочу подарувати своїм читачам більше реальних історій.

Історій як із минулого, так і з сьогодення. Так, у новому році я запланувала ще кілька книг, написаних у жанрі сучасної прози – це буде і гостросюжетний детектив-трилер, і  ще один веселий іронічний роман, подібний за стилістикою до “Альтер его”. Сподіваюся, все встигну, і все в мене вийде.

Хочу ще раз наголосити – я не женуся за рейтингами чи перемогами в конкурсах, хоча, звісно, це приємне, але другорядне. Головне для мене – щоб мої твори читали. Тому хочу звернутися до своїх читачів і подякувати за підтримку та  добрі слова в мою адресу. Це коштує для мене більше від усіх грошей світу. А також щиро дякую моїм друзям із числа авторів – я дуже люблю і ціную вас та бажаю, щоб усі ваші твори обов’язково знайшли своїх читачів та зайняли достойне місце в українській літературі.

Ну. і наостанок, хочу запросити всіх, хто бажає читати  ще й різні цікавинки від мене, мої переклади, дивитися фото, брати участь у конкурсах тощо – приєднатися до мене у соцмережах. 

Це Моя творча сторінка у ФБ 

Група “Читацький клуб Мар’яни Долі” у ФБ

Особиста сторінка “Леся Іванченко” у ФБ

Блог у Інстаграм

Канал у Телеграм

Ну і хто ще не долучився до моїх підписників на Букнеті – це можна зробити ТУТ

З прийдешніми вас святами! Хай у ваших домівках завжди  панують мир, тепло і злагода, а новий рік приносить тільки радісні події!

До нових зустрічей!

Оригінал статті на Букнет: Нас уже 700!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Перейти до блогу