Меню

Нас Вже 38 За 7 ДнІв!! Дякуюсики УсІм! ❤️❤️❤️

Букнет Нас Вже 38 За 7 ДнІв!! Дякуюсики УсІм! ❤️❤️❤️

Нас Вже 38 За 7 ДнІв!! Дякуюсики УсІм! ❤️❤️❤️

Я ТАКА ЩАСЛИВА, ЩО НЕ ПЕРЕДАТИ!!!

ЗА 7 ДНІВ МОЯ ЧИТАЦЬКА РОДИНА ДОСЯГЛА

38 ЧИТАЧІВ!

106 БІБЛІОТЕК «Мої боси – дияволи» І

42 ЗІРОЧКИ.

#17 В ДЕТЕКТИВ/ТРИЛЕР ДОСЯГЛА КНИГА «Спадкоємець для бандита»

ВПЕВНЕНО ЙДЕ УГОРУ

“Відбір до гарему”

ЦЕ ВРАЖАЮЧІ РЕЗУЛЬТАТИ Я ДУМАЮ!

ДЯКУЮ УСІМ І МІЦНО ВСІХ ЦІЛУЮ.

ВІДЧУВАЮ, ЩО Я СПРАВЖНІЙ ПИСЬМЕННИК! ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ Я МРІЯЛА ПРО ЯКУСЬ ЦІКАВУ СПРАВУ. ЩОБ ЗАХОПЛЮВАЛО, І ЗАБУВАТИСЯ ПРО СОН ТА ЇЖУ. ОСОБЛИВО ПРО ЇЖУ. БО ЇСТОЧКИ Я ПОЛЮБЛЯЮ. ТОРТИКИ. ТІСТЕЧКА, ПУХКЕНЬКІ МАРШМЕЛОУ ТА СОЛОДКА ВАТА — ЦЕ МОЯ ПРИСТРАСТЬ. ТАК ОТ ПОКИ Я НЕ ЗАВАГІТНІЛА ДІВЧАТКАМИ, ТО НЕ МАЛА ЧАСУ ЧИТАТИ.

І ТУТ ОДНА ЗНАЙОМА МЕНІ ПОСИЛАННЯ СКИНУЛА НА БУКНЕТ. Я ЯК ПОЧАЛА ЧИТАТИ, ТАК ВСЮ ВАГІТНІСТЬ Й ЧИТАЛА. ТІЛЬКИ КОМЕНТУВАТИ НЕ КОМЕНТУВАЛА, БО ДУРНЕНЬКА НЕ ЗНАЛА ЯК ЗАЛОГІНИТИСЯ! ХА-ХА.

АЛЕ КОЛИ ВІДЧУЛА, ЩО В МОЇЙ ГОЛОВІ НАРОДЖУЮТЬСЯ КНИГИ, ТО ПОПРОСИЛА КОХАНОГО І ВІН МЕНЕ ЗАРЕЄСТРУВАВ І ПОКАЗАВ ЯК ЩО. ТАКИЙ МІЙ ЛАПУСІК ХОРОШИЙ, ПРЯМО ЯК У ТИХ КНИГАХ ЩО Я ЧИТАЛА І САМА ПИШУ. 

НАДИХАЮСЯ ФІЛЬМАМИ, КЛІПАМИ, І ЖИТТЯМ ЗВІСНО. УЛЮБЛЕНІ КНИГИ З БУКНЕТ ТЕЖ ДОПОМАГАЮТЬ ТВОРИТИ. МЕНІ ПРАВДА ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ТО МОЯ ДУША ПИШЕ. І ЛЮДЯМ В ДУШУ ТІ ПОСЛАННЯ І ЙДУТЬ.

ЛЮБЛЮ ВАС МОЇ СОЛОДЕНЬКІ. БУВАЛО СЯДУ ПИСАТИ ОДИН ТВІР І ЦІЛИЙ ДЕНЬ ПИШУ. А ТОДІ ВІДРАЗУ СЮДИ, ВСЕ, ЩОБ ЧИТАЧІ НЕ ЧЕКАЛИ ДОВГО. ЗВІСНО Я ПОСТІЙНО ВЧУСЯ ПИСАТИ КРАЩЕ, ТОМУ ТАКА РАДА КОЛИ ХТОСЬ МЕНІ ПИШЕ, АБО ЗІРОЧКИ СТАВИТЬ.

МОЇ КОХАНІ  – ВИ РОБИТЕ ЩАСЛИВОЮ ВАШУ ФЕЄЧКУ. ЧМОКИ. ОБІЙМАШЕЧКИ. І ЩЕ РАЗ ЧМОКИ. І НА ФЕЄЧКУ НЕ ЗАБУДЬТЕСЯ ПІДПИСАТИСЯ.

Оригінал статті на booknet.com: Нас Вже 38 За 7 ДнІв!! Дякуюсики УсІм! ❤️❤️❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення