“Нам з тобою”. Львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі Українки

“Нам з тобою”. Львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі Українки

У Львові бібліотекарі та читачі записали аудіоальбом із 22 поезій Лесі Українки. Проєкт “Нам з тобою” присвятили 150-річчю з дня народження поетеси.

В альбомі є лірика, уривки з казок, поем та дитячі вірші. Це спільна робота дітей-читачів, батьків, волонтерів та працівників 10 львівських бібліотек.

“Це був дуже цікавий і захопливий досвід. Поезія Лесі дуже цікава. Коли ти її читаєш, відчуваєш дуже різні емоції і почуття. Багато в неї є поем і віршів, які можуть довести до сліз. Я читала уривок із “Лісової пісні”, — каже учасниця проєкту Тетяна Чемна.

"Нам з тобою": львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі УкраїнкиСуспільне Львів

“Нам з тобою”: львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі Українки

Записали аудіозбірку на студії звукозапису Центральної дитячої бібліотеки Львова.

“Тут працює бібліотекар і звукорежисер Ігор Харачко, який записував цих людей, обробляв кожний запис, накладав музику. Він відбирав по тембру голосу, за поезією, щоб це було логічно і плавно переходило одне в одне і було чимось одним, як вистава”, — каже завідувачка відділу мистецтв Центральної дитячої бібліотеки Галина Труш.

"Нам з тобою": львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі УкраїнкиСуспільне Львів

“Нам з тобою”: львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі Українки

Це вже другий аудіоальбом поезій, записаний у цій студії. Перший створили у 2019 році – це був запис поезій Богдана-Ігоря Антонича “Принагідний гість”.

“Почалося з чого, що ми почали записувати творчість дітей, наших читачів, – якщо хотіла записати дитина вірш, пісеньку чи будь-що, що вона придумала. Ця студія аматорська, але разом з тим цього достатньо для того, щоб проявити свої можливості”, — каже заступниця директора Бібліотечної системи для дітей Львова Наталія Бібіка.

"Нам з тобою": львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі УкраїнкиСуспільне Львів

“Нам з тобою”: львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі Українки

Презентація альбому “Нам з тобою” відбулася у бібліотеці. Послухати презентовану аудіозбірку поезій Лесі Українки можна буде на YouTube-каналі “Бібліотеки Львова для дітей”.

Оригінал статті на Читомо: “Нам з тобою”. Львівські бібліотекарі презентували аудіоальбом поезій Лесі Українки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"