«Над Будинком звізда ясна увесь світ осіяла»: до 95-річчя Ліни Біленької

«Над Будинком звізда ясна увесь світ осіяла»: до 95-річчя Ліни Біленької

Нещодавно в урочисті різдвяні дні (10 січня 2020 року) у Будинку ветеранів сцени м. Києва – поважних його мешканців: артистів, музикантів, митців художнього слова – спостерігалося значне пожвавлення, всі з’явилися причепуреними до прикрашеної зали.

Адже цього дня знаній поетесі Ліні Біленькій – Студецькій, яка ось уже 25 років мешкає в цьому затишному гніздечку – виповнилося 95!

Привітати ювілярку з надзвичайною подією прийшли колеги із Національної спілки письменників України. Під час урочистостей письменники вручили Почесну грамоту ювілярці від голови НСПУ, а Київська організація НСПУ в особі її голови Марії Мороз (Морозенко) вручила Подяку колективу Будинку ветеранів сцени. Під гучні аплодисменти відбулось також урочисте вручення Ліні Тимофіївні «Почесної грамоти» та цінних подарунків від голови Всеукраїнської Національної спілки театральних діячів України Б. М. Струтинського.
Авторку «Сонячного букварика», дитячих книжечок «Українським дітям всього світу», «Три зошити» та численних публікацій у шкільній програмі, журналах, читанках знають і люблять школярі всієї України.

Забриніли сльози радості на очах у присутніх. Це так розчулили гостей свята волонтери з Вишневого: сестрички прочитали вірші Ліни Тимофіївни для дітей, вручили їй святкові дарунки. Під величальну пісню «Многая літа» внесли до зали величезний торт з феєрверком та написом «95 років».

За ініціативи письменників групи соціального захисту Київської організації НСПУ Валентини Козак та Катерини Кузьменко-Лісовенко та за підтримки Заслуженої артистка України Л. Жураківської – присутні заколядували гуртом до господарів та ювілярки.

Розцвіла й помолоділа від вітального віншування наша ювілярка! Вся у квітах та у подарунках мала неабияке свято пошанування. Дякувала всім і долі за своє високоліття. З роси і води Вам, дорога посестро і многії літа!

Вірші Біленької кращі у світі.
З ними мудрішають діти.
Ми їх всі любимо, вчимо і читаємо.
Здоров’я й натхнення поетці бажаємо.

Валентина Козак, КО НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Над Будинком звізда ясна увесь світ осіяла»: до 95-річчя Ліни Біленької

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"