Місяць, як змінилися життя.

Місяць, як змінилися життя.

Місяць, як змінилися життя.

Вітаю, мої красуні! 

Пам*ятаю як 24.02 подзвонила сусідка о 6 ранку і сказала, що Київ бомблять. Шок і внутрішнє тремтіння ніколи не забути. На диво я не панікувала, швидше нагадувала собі робота, котрий почав методично збирати документи й пакувати валізу. Одразу увімкнула новини… вони не тішили. 

Той день минув у тумані. Черги, паніка, затори, новини-новини-новини…страх. Що робити? Як жити далі? 

Кажуть, людина звикає до усього. Такі ми. Такими нас створила природа. І я вже звикла. Ні, мені не подобається все, що відбувається. Кожного ранку я ставлю собі питання ” Ми вже перемогли?” заходжу у новини і бачу, що ні. Кожної ночі я молюся, щоб наша країна не страждала ще більше, щоб наші дітки були живі, щоб наші солдати, нацгвардія, тро, поліція, волнтери, медики мали сили на допомогу нашій країні. 

Чесно, розкисаю. Кидає в сльози, до істерики, так хочеться жити мирно. Ледве тримаю себе у руках, щоб не жити у цьому стані постійно. Поплакала і все, взяла себе у руки. Знаю, багатьом зараз складніше, ніж мені, та у кожного власна межа терпіння і витримки. 

Зараз мене рятує моя робота. Написання книг стає тим, куди я можу тепер вкласти не лише сюжет, а й вилити емоції. Є книга яку пишу окремо, мабуть, ніколи не викладу її. Занадто там…темно. Не хочу, щоб хтось перебував у такому. 

Я хочу, щоб ви читали, відривалися від реальності й могли вірити, хотіли вірити, і вірили, що все скоро закінчиться, тому що добро завжди перемагає зло. Завжди. Історії закінчують ХЕ. 

Тож, хто потребує перезавантаження, запрошую у повністю безкоштовну дилогію

Еліта та Еліта. Ти зруйнувала мене

     

Думаю, ви розумієте, що я мала другу частину історії продавати. Та наразі я фізично не можу змусити себе зробити її платною. Врешті, тут навіть головний деспот дещо нагадує нашу з вами ситуацію, просто світ книги стиснутий до двох людей. Тож поки вона безкоштовна. Можливо потім, після завершення, стане платною. 

Також наразі є безкоштовною новинка, котру я почала перед війною:

Божевільна. Моя.

Історія з позитивом та сарказмом. Герої взагалі не ідеальні, усі)) Такі як ми з вами. Хтось нахабний, хтось егоїстичний, хтось владний. Але вони живі і зустрілися не спроста. Тож раджу читати і набиратися віри і сил, що для нас, українців, немає нічого неможливого)))

* * * * * * 

Хочу нагадати слова Букнету. Хто має змогу, купуйте книги. Таким чином ви підтримуєте ЗСУ і авторів порталу які опинилися у скрутній ситуації. Зараз у нас є безліч тих, хто став вимушеним біженцем. 

Все буде Україна! Гордо йдемо до перемоги і пам*ятаємо, що ми незламні! Побажаймо нашим захисникам сил, витримки, і нехай повертаються живими та здоровими до своїм матерів, жінок і дітей! 

 

Оригінал статті на Букнет: Місяць, як змінилися життя.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Попаданка В Казки

Шановні читачі, перша книга веселих пригод Маргарити в світі казок закінчилася! Тому, представляю Вам обкладинку до другої частини казкової історії! ПІДПИСУЙТЕСЬ якщо Вам сподобалось і цікаве продовження!!!!!!!!!

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

27 книжок про війну та розбудову країни від НАЗК

У межах спецпроєкту «UKRAINE NOW. Візія Майбутнього» Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало перелік із рекомендацій книжок про російсько-українську війну. Про

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"