Містом править Валентин!

Містом править Валентин!

Містом править Валентин!

Думаю, чимало з читачів вже рахують дні до Дня святого Валентина. А як ні, то дуже рада за вас, адже у вашому житті, напевно, романтики вистачає і в інші дні (принаймні сподіваюся на це))))
Отже, чарівна Мар’яна Доля запустила новий флешмоб до свята усіх закоханих, і результатом має стати колективна міні-збірочка тематичних оповідань. 

Анотація:

Хтось шукає кохання роками, а хтось – не бачить, коли воно проходить поруч. Головне – вчасно зрозуміти, що це саме воно й перейти до рішучих дій.
Для моїх любих читачів легка історія студентського кохання про двох людей, які кожного дня знаходилися поруч, та не наважувалися заговорити. Можливо, магія все ж існую? Інакше чим пояснити їхню сміливість у ці засніжені дні?

 

Ось невеличкий перелік творів, які вже опубліковані на Букнеті:

Таліана “Око в моїй кімнаті”

Влада Калина “Божевільний Валентинів день”

Sash Ko (Олександр Бондарчук) “Алеями долі”

Мар’яна Доля “Валентинка”

Сніжанна Четверт “Не святий Валентин”

Лександра Славичч “Пара за обміном”

Юлия Ковалевская “Не втечеш”

Ксения Демиденко “Сто валентинок”

Ольга Кава “Довіра коханню”

Інка Вікторова “Лише сон?”

Ольга Іваненко ( Ольга Джонс) “Булочки з магією до дня закоханих”

Iryna “Колобок”

Галина Курдюмова “День святого Валентина”

Lana Deniz “Кохання зі смаком кориці”

Оригінал статті на Букнет: Містом править Валентин!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"