Меню

Містичні збіги та різні неймовірності у творчості

Букнет Містичні збіги та різні неймовірності у творчості

Містичні збіги та різні неймовірності у творчості

Незабаром до нас завітають Новий рік та Різдво – час, який з давніх-давен вважається в багатьох народів загадковим і містичним. Тому хотілося б запропонувати таку незвичайну тему для розмови – чи були у вашій творчій діяльності випадки, які  складно пояснити раціонально?

А ще останнім часом, як я  багато і активно стала писати, то мені почали снитися окремі епізоди того чи іншого твору ( але не ті, про які я раніше думала – то було б не дивно – а зовсім нові, котрі не обмірковувала і які взагалі до цього в голову не приходили). Один такий епізод, який мені наснився не так давно –  це буде наступний розділ  “Повітряного замку” , сюжетний поворот, який я не планувала спочатку, але потім він дуже органічно вписався в цю історію. 

Про містику, пов’язану з повістю  “У неба на краю”, я вже згадувала в цьому блозі)) Отже, можу сміливо стверджувати, що мої твори пишуться часом за дивних обставин. А у вас таке буває? Чи ви  є реалістом і в жодні дивовижі не вірите?

Оригінал статті на litnet.com: Містичні збіги та різні неймовірності у творчості

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення